Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Specna Arms SA-C07 dobry start z ASG?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 oOdz1m3k  | Napisano 19 listopad 2017 - 20:00

oOdz1m3k
  • Nowy
  • Miasto: Radom
Witam. Chciałbym zacząć swoja przygodę z Asg, szukałem informacji o replikach u Was na forum również obejrzałem dość dużo filmów na yt, niestety rynek asg jest dość duży, masa replik i osobie nie mającej doświadczenia ciężko jest wyszukać coś godnego uwagi. Prosiłbym Was o pomoc w wyborze repliki do kwoty 500-600 zł . Czy taka specna będzie dobra na niedzielne strzelanki a pewnie z czasem większe zawody? Zależy mi na tym żeby taka replika była w miarę uniwersalna ponieważ dopiero będę startował z przygoda asg i nie do końca wiadomo czy mnie to wciągnie. Szukać repliki z tworzywa czy szukać z metalu? Też czytałem różne opinie "lepiej wybrać dobry polimer niż kiepski znal" Trochę jestem zagubiony w tej masie informacji, szukam pomocy w podjęciu decyzji co wybrać by nie utopić kasy i nie stracić zapału do asg. A i szukam repliki w stylu m4 , raczej wszystkie Ak i pochodne odpadają. Z góry dziękuje za pomoc.

#2 vim  | Napisano 19 listopad 2017 - 20:10

vim
  • Moderator I
  • Miasto: Olsztyn
Obecnie warto poczekać na promocję czarnego piątku. Może uda ci się dorwać Specną bez Core:)

#3 Budweiser  | Napisano 19 listopad 2017 - 21:20

Budweiser
  • Użytkownik
  • Miasto: Świętochłowice
SA-B01 masz za 660 zł. Bez Core oczywiście.