Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Cybergun FN2000

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ppszejdi  | Napisano 03 grudzień 2017 - 15:22

ppszejdi
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków
Witam czy ktoś miał już doświadczenia z repliką Cybergun FN2000 https://www.militari...210.xml?cat=121 na youtubie znalazłem test https://www.youtube....h?v=BeB4qWpEQoU z którego wynika, że to pierwsza replika FN 2000 na standardowych częściach czyli gbV3 w standardzie aug i komora aug najprawdopodobniej wszystko JG

#2 UnTiTleD  | Napisano 05 grudzień 2017 - 10:47

UnTiTleD
  • Użytkownik
  • Miasto: Gorzów Wlkp.
Gdyby nie było problemów z drganiem gearboxa i cena byłaby porównywalna do AUGa, to mogłaby to być ciekawa alternatywa.

#3 UnTiTleD  | Napisano 05 grudzień 2017 - 10:51

UnTiTleD
  • Użytkownik
  • Miasto: Gorzów Wlkp.
Gdyby nie było problemów z drganiem gearboxa i cena byłaby porównywalna do AUGa, to mogłaby to być ciekawa alternatywa.

Sorry za podwójną odpowiedź.

Użytkownik UnTiTleD edytował ten post 05 grudzień 2017 - 10:50

#4 bezt  | Napisano 29 grudzień 2017 - 17:01

bezt
  • Nowy
  • Miasto:
Piękna jest ta broń, kto może wie gdzie mogę zobaczyć lub poczytać o nim? Na youtubie po francusku większość recenzji.

#5 bezt  | Napisano 29 grudzień 2017 - 21:44

bezt
  • Nowy
  • Miasto:
tutaj znalazłem więcej informacji na temat ale po francusku (Google tłumacz mniej więcej sobie radzi)
http://lantredudingo...f2000-tactical/

ale ciągle nie wiem czy to taka zabawka na jedna grę a później pójdzie w odstawkę czy rzeczywiście jest warta kupienia.
Ktoś używał?

#6 ppszejdi  | Napisano 29 grudzień 2017 - 23:27

ppszejdi
  • Użytkownik
Skusiłem się na ta replikę więc trochę się nią pobawię a zawsze inna buda niż u innych więc już jest to ciekawe. A artykół czytałem i filmów o niej już na youtubie parę oglądałem.

#7 bezt  | Napisano 29 grudzień 2017 - 23:49

bezt
  • Nowy
  • Miasto:
Daj znać jak się pobawisz bo tez chce kupić w połowie stycznia.
Dobry wybór :D

#8 ppszejdi  | Napisano 02 styczeń 2018 - 16:16

ppszejdi
  • Użytkownik
Więc tak replikę już mam wykonana jest bardzo fajnie ale są tez minusy.
- trzeba rozebrać replikę i dosłownie wypiłować kwadrat 3- 3 mm by midy i lowy pasowały,
- wada fabryczna to trzeba podpiłować zaczep magazynka bo po wsadzeniu magazynka nie da się go już wyciągnąć hehe.
- silnik nie jest na magnesach neodymowych to zwykły jg,
- komora nie podkręca w ogóle ale to wina dystansera który jest za mały przynajmniej w moim egzemplarzu
Zalety:
Po skręceniu śruby w prowadnicy sprężyny mój egzemplarz ma 450 fps szok na w pełni stokowych częścią wewnątrz.
Jak dla mnie to fajne replika gb i komora to standard aug jak w jg.

#9 bezt  | Napisano 03 styczeń 2018 - 23:06

bezt
  • Nowy
  • Miasto:
Siemka, dzięki za informacje!
Myślisz ze z tym magazynkiem to wada Twojego egzemplarza czy każdego trzeba podpiłować ?:)
450 fps mi odpowiada bo chce nią postrzelać w lesie.
Miałbyś ogólnie czas żeby ja dokładnie obejrzeć i opisać?

#10 ppszejdi  | Napisano 04 styczeń 2018 - 16:28

ppszejdi
  • Użytkownik
Z tego co czytałem na francuskim forum to chyba wada odlewy zaczepu magazynka. Dokładny opis ze zdjęciami repliki jest  tutaj http://lantredudingo...2000-tactical/.
Ogólnie replika jest fajnie wykonana prosta w tuningu. Komora i gearbox to jest 1:1 aug jg nawet regulacja fps jest taka sama jak w nowych g36 jg. Rozebranie body to banał bo jest skręcane śrubami i rozkłada się na dwie połówki . Na chwilę obecną założyłem mosfet do repliki i będę katował ,aż do skutku w stock. Po podpiłowaniu wchodzą wszystkie magazynki  można ta modyfikacje zrobić nawet bez rozbierania body.

#11 ppszejdi  | Napisano 06 styczeń 2018 - 15:01

ppszejdi
  • Użytkownik
Replikach po testach w boju bardzo fajnie się sprawuje i płynie działa .Po wymianie lufy i gumki i wyregulowaniu hop-up zasięg bardzo dobry. Ogólnie mimo paru wad które były w moim egzemplarzu polecam.

#12 Mixon  | Napisano 06 styczeń 2018 - 17:18

Mixon
  • Użytkownik
  • Miasto: Trójmiasto
Widzę, że potrzeba chrzanienie się z magazynkami w efkach to standard przestrzegany przez wszystkich producentów :D

Użytkownik Mixon edytował ten post 06 styczeń 2018 - 17:20

#13 ppszejdi  | Napisano 16 styczeń 2018 - 21:03

ppszejdi
  • Użytkownik
Chyba tak aktualnie będę testował komorę airsoftpro do aug w fn2000.Stokowa nie trzyma ustawień w moim egzemplarzu rozregulowuje się od wczasów.

#14 ppszejdi  | Napisano 25 styczeń 2018 - 16:47

ppszejdi
  • Użytkownik
Komora airsoftpron nie działa z cybergun fn2000. Najlepiej z nim działa komora od jg aug.