Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Asia Edition?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 a_rekin  | Napisano 11 grudzień 2017 - 22:36

a_rekin
  • Użytkownik
  • Miasto: Szczecin
Witam wszystkich!

Co oznacza w skrócie,że replika jest tzw."Asia Edition"????Redwolfairsoft.com lubi tak opisywać.
....lepsza czy gorsza jak na polskie realia ;-)

Pozdrawiam!

#2 mikadorus  | Napisano 11 grudzień 2017 - 22:57

mikadorus
  • Użytkownik
  • Miasto:
Wszystko i nic.

Musisz sprecyzować produkt. Mogą być to np. prawidłowe oznaczenia... brak napisu 6mm ;-).

Generalnie różnice nie są szczególnie duże - przynajmniej w produktach, które mnie interesowały (w sensie niektóre VFC'ki).

Najlepiej napisać do redwolfa z prośbą o doinformowanie na czym polegają różnice.

#3 a_rekin  | Napisano 11 grudzień 2017 - 23:27

a_rekin
  • Użytkownik
Szukałem HK MP5 SD VFC.Ma się niby ukazać nowa wersja tej repliki w 2018r.,-przynajmniej z tego,co wieść niesie z targów.Przy okazji tematu wszedłem na stronę redwolfairsoft i zobaczyłem ich starą replikę z taką właśnie informacją.Wydaje mi się że ehobbyasia.com,też stosuje takie informację.W gruncie rzeczy chciałem się zapytać czy replika z taką informacją ma np.mniej fps lub coś pod tym kątem?

#4 Nitro  | Napisano 12 grudzień 2017 - 09:07

Nitro
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdynia/Chojnice
Asia edition mają Trademarki często nielegalne w EU, dlatego piszą for asia market only.

#5 a_rekin  | Napisano 12 grudzień 2017 - 19:17

a_rekin
  • Użytkownik

Wyświetl postUżytkownik Nitro dnia 12 grudzień 2017 - 09:07 napisał

Asia edition mają Trademarki często nielegalne w EU, dlatego piszą for asia market only.

...czy to w takim razie oznacza,że gdybym  ze sklepu ehobbyasia  lub redwolfairsoft chciał zakupić taką replikę, to mogę spotkać się z odmową sprzedaży do Polski????

#6 mikadorus  | Napisano 12 grudzień 2017 - 19:27

mikadorus
  • Użytkownik
  • Miasto:
Raczej miałbyś problem ze sprzedażą (jako sklep) na terenie UE/US.

Co do FPS to też czasami są różnice - te pod Azję czasem są niewiele mocniejsze. Ale czy dotyczy to tej mp5 to nie wiem - trzeba sobie poprzeglądać oferty.

#7 a_rekin  | Napisano 12 grudzień 2017 - 21:06

a_rekin
  • Użytkownik

Wyświetl postUżytkownik mikadorus dnia 12 grudzień 2017 - 19:27 napisał

Raczej miałbyś problem ze sprzedażą (jako sklep) na terenie UE/US.

Co do FPS to też czasami są różnice - te pod Azję czasem są niewiele mocniejsze. Ale czy dotyczy to tej mp5 to nie wiem - trzeba sobie poprzeglądać oferty.

..czyli wynika z tego,że jak już coś brać z tych sklepów to z informacją Asia.....;-)

Dzięki Wielkie za odpowiedź!

#8 mikadorus  | Napisano 12 grudzień 2017 - 21:24

mikadorus
  • Użytkownik
  • Miasto:
Niekoniecznie. Akurat w przypadku VFC to czasem bym się bał zbyt dużych fps (np. w hk ładują metalowe płaskie głowice) i łatwo zajechać GB.

No i te różnice (jeśli są - a widać w opisach) są o ten rząd m10.

#9 a_rekin  | Napisano 12 grudzień 2017 - 22:33

a_rekin
  • Użytkownik

Wyświetl postUżytkownik mikadorus dnia 12 grudzień 2017 - 21:24 napisał

Niekoniecznie. Akurat w przypadku VFC to czasem bym się bał zbyt dużych fps (np. w hk ładują metalowe płaskie głowice) i łatwo zajechać GB.

No i te różnice (jeśli są - a widać w opisach) są o ten rząd m10.

Biorę pod uwagę tylko GBB i strzelanie tylko do "papierowych" celów tak więc z informacji nadesłanych od "Was" wynika,że jeśli będzie przy replice opis Asia only to jest to znak,że replika jest z "półki"najwyższej,jeżeli chodzi o fps itd....