Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

MP5, broń do lasu i cqb?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#21 kukunamuniu  | Napisano 14 grudzień 2017 - 18:28

kukunamuniu
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków / Mielec

Cytat

Oczywiście jeśli chodzi o wykorzystywanie terenu wchodzi w grę, ale na starcie jestem przegrany jeśli chodzi o kogoś kto ma +450fps + dłuższą lufę, bo nie same fpsy robią robotę, ale też długość lufy.
Nie wierz do końca sklepom :icon_wink: Stockowe 430 fps i średniej jakości precka 285 (PPS) dała mi w CM045 trochę ponad 55 metrów zmierzonego zasięgu skutecznego... a stockowe JG608 z lufą 250mm na 360 fps miało niewiele mniej (tęsknię za nim).
Oczywiście jeśli zamierzasz mieć dwie repliki, to dłuższa lufa w tej do lasu nie zaszkodzi, ale jak chcesz jedną - to lepiej w lesie mieć te 3 metry mniej zasięgu, niż nie mieścić się w CQB w korytarzu.
Precka, precka, precka. Widziałem DMRy z 550 fps, które były tak poskładane, że niosły na 60 metrów. Precka, gumka HU, i dobrze złożona replika. Tego potrzebujesz.

Sam ostatnio kupiłem wspomnianą już chyba Specnę (nie powiem, że polecam jednak) - po wizycie u dobrego serwisanta ma 350 fps, zieloną gumkę G&G i jestem naprawdę zaskoczony tym jak fajnie strzela.
ALE jeśli mam być szczery - w Krakowie i okolicach nie możesz mieć moim zdaniem jednej repliki do CQB i do lasu, chyba że tylko na F50. Pojedziesz na Tetmajera, do Miękini czy gdzieś w stronę Katowic poza sezonem na gęste krzaki i jednak braknie Ci zasięgu mimo wszystko, bo nawet i na tym 450 fps czasem nie starczy. Takie życie.

Użytkownik kukunamuniu edytował ten post 14 grudzień 2017 - 18:46