Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Ankieta - nowa impreza ASH w Marcu.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Impreza ASH (9 użytkowników oddało głos)

Jak pasują ci proponawane terminy nowej imprezy ASH?

1. Będę na pewno! (4 głosów [44.44%] - Zobacz)

Procent z głosów: 44.44%

2. Jeśli w niedzielę 18 marca, to na pewno, lub jest duże prawdopodobieństwo, że się pojawię. (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. Jeśli w sobotę 17 marca, to na pewno, lub jest duże prawdopodobieństwo, że się pojawię. (1 głosów [11.11%] - Zobacz)

Procent z głosów: 11.11%

4. Nie jestem w stanie się określić, ale chętnie bym wziął udział. (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

5. Wszystkie terminy niestety odpadają (2 głosów [22.22%] - Zobacz)

Procent z głosów: 22.22%

6. Jeśli w sobotę 24 marca, to na pewno, lub jest duże prawdopodobieństwo, że się pojawię. (2 głosów [22.22%] - Zobacz)

Procent z głosów: 22.22%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 XrayPl  | Napisano 09 styczeń 2018 - 22:55

XrayPl
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Witam serdecznie,

Taką samą ankietę wstawiłem na FB -https://www.facebook.com/groups/409012742554599/permalink/1475151332607396/  ale doradzono mi by, jako, że nie wszyscy mają fb zrobić ją jeszcze tutaj.

Jeśli ktoś już coś zaznaczył w tej facebookowej to proszę by tu nic nie zaznaczać!

Od pewnego czasu zastanawiam się nad nową imprezą ASH. W ciągu tygodnia-dwóch chciałem z paroma osobami wszystko przedyskutować i na wmasgu ogłosić. Lecz niestety kolejna impreza ASH została odwołana, więc chciałbym wstawić tutaj ankietę by dowiedzieć się, czy w ogóle warto cokolwiek planować.

Na razie bez wchodzenia w szczegóły byłaby to zwykła kilkugodzinna strzelanka z być może wieczornym dodatkowym scenariuszem i odbyłaby się w Mazowieckim lub Łódzkim. Front Wschodni.
Termin – 17 (sobota) lub 18 (niedziela) marca. Jeden z tych dni. Mi to nie robi różnicy, ale dla wielu osób już tak, dlatego to też jest w ankiecie. Można zaznaczyć obie odpowiedzi.

Teoretycznie. Impreza mogłaby się też odbyć tydzień później w sobotę, ale jest to dzień przed Niedzielą Palmową i jakoś tak obawiam się, że przez to i święta tydzień później frekwencja może być słaba. Mimo to umieszczam to w ankiecie.

Prosiłbym o w miarę jak najszybsze rozeznanie się i zaznaczenie odpowiedzi.

#2 Domin007  | Napisano 10 styczeń 2018 - 08:26

Domin007
  • Moderator II
  • Miasto: Zduńska Wola/Warszawa
Marku w moim przypadku weekend 17-18 marca odpada z przyczyn rekonstrukcyjnych. Mamy wtedy międzygrupowe manewry, które były zaklepane od listopada,

#3 wish  | Napisano 10 styczeń 2018 - 08:37

wish
  • Użytkownik
  • Miasto: Gruszczyn
Marek, wydaje mi się, że baaardzo ciężko będzie Ci ustalić termin, który zadowoli wszystkich, wydaje się to wręcz niemożliwe. Orientacyjnie może rzeczywiście taka ankieta da Ci pewne informacje, ale to i tak nie da gwarancji powodzenia. Wydaje mi się, że po prostu musisz podać termin i tyle. Póki co nie ma info o grach historycznych w tym okresie więc teoretycznie paru zainteresowanych będzie. Ale jak wyjdzie to się okaże na tydzień przed imprezą. Ja w marcu będę pewno na narty śmigał i rozglądam się za terminem wyjazdu. Jak będę wiedział kiedy jest gra będę próbował tak ustawić wyjazd by na Twoją grę przyjechać.
Moim zdaniem, ustal termin i się go trzymaj.

#4 XrayPl  | Napisano 10 styczeń 2018 - 19:43

XrayPl
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Wish, te ankiety właśnie w praktyce dają mi 2 rzeczy. Informacje czy warto organizować imprezę i w jeśli tak, to w jakim terminie. Jeśli już impreza zostanie zapowiedziana, to termin wyznaczony nie zostanie zmieniony.

No niestety wiem, że nie da rady wybrać terminu który by pasował każdemu, ale znaleźć najoptymalniejszy już chyba jest możliwe ;)

Właśnie podałem takie terminy by nie kolidować z żadnymi innymi ASH. Nawet z zagranicznymi o których niestety przyznam się bez bicia, zapomniałem przy "Werwolfie"