Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Idealny spotter?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kajtolak  | Napisano 11 styczeń 2018 - 21:24

kajtolak
  • Użytkownik
  • Miasto: Stargard

Na wstępie chcę uświadomić administrację, że wybrałem ten dział, ponieważ najbliżej pasował temu tematowi, jeśli wybrałem źle, prosiłbym o przeniesienie tematu do odpowiedniejszego działu

Witam. Na polu airsoftowym gram jako spotter od sporego czasu, sprawia mi to sporą zabawę, lubię działać we dwójki i wzajemne zaufanie, dlatego staram się zrobić na jak najlepszego spottera dla mojego snajpera i tu pojawia się pytanie:

Jak według was powinien wyglądać najlepszy spotter?

Obecnie korzystam z repliki o sporym rofie, co pozwala na osłanianie snajpera na bliższe dystanse, na ogień zaporowy itp, jeśli chodzi o szpej, staram się aby było jak najmniej i jak najbardziej funkcjonalnie i mobilnie, w tym celu planuję zakupić pas zamiast kamizelki, zachowam dzięki temu mobilność i przy okazji będę miał gdzie chować magazynki, nie tylko po kieszeniach. Zapraszam do dawania porad oraz ewentualnych pomysłów na zmianę wyposażenia.

#2 Buniek92  | Napisano 11 styczeń 2018 - 22:06

Buniek92
  • Moderator I
  • Miasto: Warszawa
Nie żebym znam całe forum na pamięć, ale... Taki wątek już był http://forum.wmasg.p.../34679-spotter/ Może zaraz wkroczy to ktoś z uprawnieniami i połączy te tematy.

W mojej opinii w zasadzie wyczerpałeś temat. Airsoftowy spotter to tak samo zakamuflowany jak snajper koleś z repliką którą może osłaniać go na bliższych dystansach. Weź jednak pod uwagę to, że ludzie bawią się w różny sposób, niektórzy grają wyłącznie "ebanki" inni milsimy. Co środowisko to obyczaj i nie wszędzie wygląda to tak samo. Ja dobrze bawiłem się jako spotter na strzelankach z limitami ammo, gdzie P90 dawała mi przewagę pojemności magazynka.

#3 arend  | Napisano 11 styczeń 2018 - 23:12

arend
  • Moderator I
  • Miasto: Łomianki
Idealny spotter powinien wyglądać jak jak ja :icon_mrgreen: