Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Sig 550/552 JG

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 zito6  | Napisano 21 styczeń 2018 - 08:27

zito6
  • Użytkownik
  • Miasto: Opole
Nie znalazłem odpowiedniego tematu więc zakładam.
Zastanawiam się nad kupnem 552
Jakieś opinie ?
Z tego co wiem :
Ciężko z magazynkami
Zaczep kolby wadliwy

#2 Head Crusher  | Napisano 21 styczeń 2018 - 11:13

Head Crusher
  • Użytkownik
  • Miasto: Knurów
Posiadałem przez kilka miesięcy SIG-a 552 EBB z metalowym frontem RIS. Jak na chińczyka replika była fajnie wykonana, posiadała nawet "markowe" chińskie oznaczenia. W stocku miała 350 fpsów, przeszła tuning na 450 (sprężyna M130, tłok full metalowy, kable niskooporowe z mośkiem + coś tam jeszcze). Na stockowym silniku potrzebne było LiPo 11,1V, bo na 7,4V w ogóle nie był w  stanie sprężyny naciągnąć. W chwycie przednim mieści się LiPo 11,1V 1200 mAh Turningy Nanotech, ale był konieczność użycia Dremela, aby powiększyć miejsce pod aku.

Co do zaczepu, to bardziej chodzi o samą kolbę, która jest w środku pusta i wykonana jest z megagoownianej "jakości" plastiku. Na drugiej strzelance kumpel zaliczył glebę i wyeliminował mi właśnie zaczep.

A teraz wisienka na torcie. Wersja, którą posiadałem miała jeden wielki problem. Była ekstremalnie niewyważona, praktycznie cała masa repliki była skupiona we froncie. Po kilku godzinach chodzenia z repliką bolała mnie ręka. Dlatego po kilku wypadach pozbyłem się jej z radością.

#3 UnTiTleD  | Napisano 04 luty 2018 - 11:08

UnTiTleD
  • Użytkownik
  • Miasto: Gorzów Wlkp.
Też miałem SIG-a JG, w wersji 550 z metalowym korpusem i EBB. Replika sama w sobie fajna, duży rof, nawet ładnie wykonana. Niestety osiągi w stocku (zasięg i celność), nawet po wymianie gumki na czarną systemę, były raczej średnie. Dodatkowo mocno przeszkadzał ciężar (trochę ponad 4 kg), bardziej z uwagi na kiepskie wyważenie, bo obecnie moja replika waży także około tyle, ale już nie wydaje się niewygodnie ciężka. Zaczep kolby odpadł niezauważony, a znalazłem go w gearboxie przy silniku.