Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

AK CM 0.28 OKABLOWANIE

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 slawek96  | Napisano 05 luty 2018 - 22:33

slawek96
  • Użytkownik
  • Miasto: Rzeszów
Szukaj serwisanta(nie sklep) w swojej okolicy(najlepiej popytaj w środowisku) lub slij do kogoś dalej.

#22 Foton  | Napisano 06 luty 2018 - 08:22

Foton
  • Użytkownik
  • Miasto: Syców/Oleśnica
Jeśli umiesz lutować i masz sprzęt (tj. lutownica, cyna i dobre światło) to możesz to sam ogarnąć, wystarczy kupić wtyczki, przewód niskoooporowy i mosfet i przylutować. W internecie masz masę filmików, schematów jak to podłączyć itd. Prawda w tym, że jest klika niuansów, bo może się okazać, że trzeba gearbox otworzyć, żeby dobrać się do jakiegoś kabelka w kostce stykowej, ale wszystko jest do zrobienia :icon_wink: Fakt, że trzeba się do tego też przygotować.

Ja się zabierałem do tego jak do jeża, bo bałem się, że zepsuję, że wyskoczy sprężynka i nie złożę, ale o dziwo po zrobieniu zdjęć co jak było i rozłożeniu wszystkiego w drobny mak udało się poskładać i replika lata w trybie auto na CQB, aż miło :icon_smile:

Jeśli nie chce Ci się bawić/nie umiesz, albo nie masz sprzętu to też zalecam jakiegoś serwisanta i na pewno Ci to ogarnie, bo tutaj nie ma jakiejś technologii kosmicznej do poznawania.

Popytaj kolegów, kto gdzie i jak serwisuje i na pewno kogoś znajdziesz :icon_wink:

No i jeśli kogoś szukasz to polecam kogoś kto ma chrono, bo przykład z własnej repliki: po wymianie kabli 100 fps mniej mi wyszło :D Pogłówkowałem i doszedłem do tego co mi wprowadza niepotrzebny opór - przelutowałem jak należy i wróciło do normy :)

Użytkownik Foton edytował ten post 06 luty 2018 - 08:35

#23 hindus  | Napisano 06 luty 2018 - 14:35

hindus
  • Użytkownik
  • Miasto: Wejherowo

Wyświetl postUżytkownik Foton dnia 06 luty 2018 - 08:22 napisał

Jeśli umiesz lutować

Wyświetl postUżytkownik IlluMati dnia 28 styczeń 2018 - 20:01 napisał

ja jestem zielony w sprawach lutowania itp.

BTW jestem ciekaw w jaki sposób przelutowanie zwiększyło Ci fps, bo jak na moje, to 100 fps raczej wynika z nieprawidłowego spasowania choćby komory, a nie z oporu elektrycznego który wpływa wyłącznie na prędkość silnika. Fps generuje sprężyna, a ta ma gdzieś czy napinasz ją przez 0.1 czy 0.5 sekundy.

#24 Foton  | Napisano 07 luty 2018 - 10:17

Foton
  • Użytkownik
Przez wylutowanie uszkodzonej oprawki bezpiecznika, przez którą silnik ledwo się ruszał.

#25 Huba_lbn  | Napisano 07 luty 2018 - 12:43

Huba_lbn
  • Użytkownik
  • Miasto: Lublin

Wyświetl postUżytkownik hindus dnia 06 luty 2018 - 14:35 napisał

BTW jestem ciekaw w jaki sposób przelutowanie zwiększyło Ci fps, bo jak na moje, to 100 fps raczej wynika z nieprawidłowego spasowania choćby komory, a nie z oporu elektrycznego który wpływa wyłącznie na prędkość silnika. Fps generuje sprężyna, a ta ma gdzieś czy napinasz ją przez 0.1 czy 0.5 sekundy.

Wyświetl postUżytkownik Foton dnia 07 luty 2018 - 10:17 napisał

Przez wylutowanie uszkodzonej oprawki bezpiecznika, przez którą silnik ledwo się ruszał.

Sądzę na fpsy wróciły po ponownym wyjęciu i włożeniu GB do body ;) Drugim razem pewnie wszystko dobrze się złożyło.
Ale i tak bezpieczniki to zło i trzeba je od razu wywalać :P

#26 Foton  | Napisano 07 luty 2018 - 14:36

Foton
  • Użytkownik
:icon_wink:

Użytkownik Foton edytował ten post 07 luty 2018 - 14:40

#27 IlluMati  | Napisano 13 luty 2018 - 19:26

IlluMati
  • Nowy
  • Miasto: Płońsk
Spytałem się gunfire czy by coś takiego zrobili i się zgodzili , i czy jakieś dobre MOSFETY polecacie na GunFire?

#28 IlluMati  | Napisano 14 luty 2018 - 00:56

IlluMati
  • Nowy
  • Miasto: Płońsk
Taki byłby dobry do cm 0.28? https://gunfire.pl/p...m-hamulcem.html

Przypomnę że zależy mi najbardzej na szybkostrzelności :)