Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

OldTown Festival 2118 - LARP postapo z elementami ASG


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Chmurzasta  | Napisano 05 luty 2018 - 16:40

Chmurzasta
  • Nowy
  • Postów: 1
  • Dołączył: 05-luty 18
  • Miasto: Toruń
Jeżeli chcecie zniżkę 10% napiszcie mi pm, mam kilka kodów do rozdania. :)

Trzecia Wojna Światowa spustoszyła świat ponad czterdzieści lat temu. W ruinach zniszczonych podmuchem atomowym miast Polski ludzie zbierają się w grupy, zwane Frakcjami, aby kultywować wspólne religie, prowadzić politykę, odzyskiwać przedwojenne zdobycze techniki, pielęgnować kulturę, albo po prostu - aby troszczyć się o siebie nawzajem w tym niegościnnym świecie. Śmierć niesie tu wszystko: pazury mutantów, kule z luf gangsterów, radiacja, promieniująca z pozornie niegroźnego stawu… W tej ponurej rzeczywistości jest jednak jedna przystań, do której prędzej czy później trafi każdy wędrowiec.

Miasteczko OldTown, położone niedaleko ruin dawnego Stargardu na północnym zachodzie Polski, na co dzień nie wyróżnia się niczym wyjątkowym. Sztuczna inteligencja imieniem IGOR, bojowe drony, chroniące niezbyt licznych mieszkańców przed czyhającym za murami niebezpieczeństwem, szpital, posterunek milicji, no i oczywiście ukochany bar HOMe - oto, co można w nim znaleźć. Jednak raz do roku odbywa się tu Pora Przybyszów, czyli wielkie wydarzenie, na które ściągają setki ludzi, nie tylko z terenów dawnej Polski, ale też z innych krajów, nawet zza mórz. Przybywają, by uprawiać handel, dyplomację, walczyć o władzę, ale też - a może przede wszystkim - celebrować życie. I robią to tak, jak ludzie przed Apokalipsą mogliby tylko pomarzyć…

Zapraszamy do udziału w Larpie OldTown 2018, międzynarodowej grze fabularnej. Jej scenariusz rozwija się nieprzerwanie od 12 lat, prowadzony przez Organizatorów i poddający się działaniom Graczy. Jest to największa tego rodzaju inscenizacja w Europie, w tym roku przygotowana na 100 godzin dla 1000 osób. Do ich dyspozycji oddany jest rozległy teren opuszczonego lotniska. Każdy Uczestnik z wykreowaną przez siebie postacią i własnym strojem wkracza do uniwersum w pełni oddającego rzeczywistość po Końcu Świata. Obozowiska, pojazdy, kostiumy, bronie, charakteryzacja i przedmioty codziennego użytku - wszystko to składa się na niesamowicie immersyjne doświadczenie postapokalipsy.

Całe wydarzenie, z okresem przygotowań i dodatkowych atrakcji, trwa tydzień. Mogą brać w nim udział jedynie osoby pełnoletnie.

Najczęściej zadawane pytania: http://tinyurl.com/faqot

Podręcznik Gracza: http://tinyurl.com/handbookot

Oceny uczestników: http://tinyurl.com/otreviews

Zapraszamy do dołączania do grup:

OldTown Świeża Krew - dla wszystkich, którzy jeszcze nie brali udziału w naszym Larpie, a są nim zainteresowani:
https://www.facebook.com/groups/oldtownswiezakrew

OldTown Dyskusje - ogólna grupa dyskusyjna dla uczestników:
https://www.facebook.com/groups/OldTownDyskusje

OldTown International - grupa poświęcona międzynarodowej społeczności
https://www.facebook.com/groups/OldTownInternational

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na naszą stronę:
http://oldtownfestival.net/

W razie pytań prosimy pisać na nasz Fanpage lub na adres contact@oldtownfestival.net

Akredytacje:
http://oldtownfestiv...dytacja-2018-2/