Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Snajperka do CQB

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nihilanth  | Napisano 12 luty 2018 - 12:46

Nihilanth
  • Użytkownik
  • Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Witam, chciałbym porozmawiać o czymś co chodzi na mna od kilku lat.
A mianowicie snajpera do CQB'a.
Mam pytanie czy lepiej kupić od marui czy bawić sie w upgrade typu: komora, lufa, gumka.
Chciałbym mieć tam max 360 fps oraz duża celność i zasięg, co moglibyście polecić.

#2 mikadorus  | Napisano 12 luty 2018 - 15:11

mikadorus
  • Użytkownik
  • Miasto:
Hk417 TM?

#3 -Otto-  | Napisano 12 luty 2018 - 17:41

-Otto-
  • Moderator I
  • Miasto: Poznań/Kórnik
Chyba chodzi o VSR, biorąc pod uwagę że temat jest w sprężynowych :P

#4 mikadorus  | Napisano 12 luty 2018 - 18:07

mikadorus
  • Użytkownik
  • Miasto:
Uroki komórkowego wmasg w "bieda opcji".

Jeśli spring to będzie bardzo słabo. Dynamika robi swoje.  Nie lepiej po prostu AEG w trybie semi?

Użytkownik mikadorus edytował ten post 12 luty 2018 - 18:09

#5 BBombello3  | Napisano 12 luty 2018 - 20:23

BBombello3
  • Użytkownik
  • Miasto: Konin
Nie koniecznie słabo. Ostatnio na polu paintballowym, gdzie średni dystans walki wynosił 5m wymiatałem z enfieldem mk4 o mocy 380fps :D Oczywiście w ręku był też gumowy nóż ale przeciwnicy mieli automaty i dawali się robić jak małe dzieci.

#6 Nihilanth  | Napisano 13 luty 2018 - 10:19

Nihilanth
  • Użytkownik
Cały czas podczas rozgrywek ASG używam elektryków.
Pomyślałem, że użycie celnej sprężynowej snajperki może dać mi więcej zabawy. Dokładając do tego,że  jest to dobra opcja na lepsze ćwiczenie umiejętności.
A poza tym takie precyzyjne strzelanie po 1 kulce daje mnóstwo zabawy :P

#7 Mixon  | Napisano 13 luty 2018 - 11:14

Mixon
  • Użytkownik
  • Miasto: Trójmiasto
Marui VSR-10 jest chyba wręcz stworzone do takich warunków. Osobiście zastanowiłbym się jeszcze nad tą nową snajperką Aresa, lub tym T10 co ostatnio był na stronie głównej. Myślę, że bolt-action w CQB może być całkiem zabawną opcją, o ile nie mówimy o jakichś wielkich halach gdzie i tak każdy sypie jak na dworzu. Ze spring shotami można się dobrze bawić, to ze sztucerem chyba tym bardziej :icon_biggrin:

Jak już coś kupisz i wypróbujesz w praniu to chętnie poczytam jakąś mini-relację. Sam od jakiegoś czasu zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś czterotakta i poeksploatowaniu go w stocku sprzedając bakcyla młodszemu bratu, czy właśnie w CQB. Snajperka strzelająca tracerami może robić furorę :P

Użytkownik Mixon edytował ten post 13 luty 2018 - 11:21

#8 CiV_1994  | Napisano 13 luty 2018 - 18:16

CiV_1994
  • Użytkownik
  • Miasto: Łódź
Jeżeli chodzi o małe moce i świetny zasięg - repliki karabinów snajperskich od TM wydają się tu być świetnym rozwiązaniem. Pamiętaj jednak, że są to jednak długie repliki (przynajmniej metr długości), co w budynkach może być pewną przeszkodą.

Mi ostatnio spodobała się customowa replika Deltashopu, którą oczyma wyobraźni widziałem u siebie przytroczoną do plecaka w roli repliki awaryjnej :icon_razz2: . Do CQB wydaje się być ciekawym rozwiązaniem.

Innym ciekawym rozwiązaniem mogą być również gazowe strzelby. Również wymagają ręcznego przeładowania, a chmura kulek uderzająca w przeciwnika daje ogromną frajdę :icon_razz2:

#9 Mixon  | Napisano 13 luty 2018 - 19:58

Mixon
  • Użytkownik
  • Miasto: Trójmiasto
Ooo, o tym customie całkowicie zapomniałem, zdecydowanie fajna sprawa. Taiwangun zapowiedział też coś ciekawego, skoro o pompkach mowa.

#10 Nihilanth  | Napisano 14 luty 2018 - 13:46

Nihilanth
  • Użytkownik
Z tą skrócona snajpą to już kiedyś myślałem aby po prostu obciąć kolbę i tyle ... ale jak widać opitolenie lufy tez jest możliwe :P

W sumie TM G-spec ma chyba bardzo krótką lufę 300 mm jeśli sie nie myle.