Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Replika do 900 PLN

• Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Driver2503  | Napisano 23 kwiecień 2018 - 08:58

Driver2503
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdańsk , Lębork

Wyświetl postUżytkownik Bruce_ dnia 23 kwiecień 2018 - 08:15 napisał

Combat Machine - emka z plastikowym korpusem. W czasach kiedy porządne emki były za 1500 zł to była jako taka budżetowa alternatywa. Obecnie masz za 990 zł VFC, które wywróciło rynek "m4 do 1000zł". Od biedy można wziąć EA. Naprawdę, lepiej pozbierać kasę miesiąc-dwa dłużej, niż męczyć się latami ze słabym sprzętem. Od razu odpowiem - rozwiązanie "kupię badziew, a za jakiś czas sprzedam i kupię coś lepszego" nie jest opłacalne finansowo.
Głupie gadanie że się odłożyć nie da i koniec. Polecę kupić ze dwie książki edukacyjno  finansowe i po zastosowaniu wiedzy w nich zawartych gwarantuje że w ciągu dwóch miesięcy znajdziesz te extra 200pln na dużo lepszy sprzęt.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

#42 thor_  | Napisano 23 kwiecień 2018 - 11:58

thor_
  • Weteran
  • Miasto: Gdańsk

Wyświetl postUżytkownik kukunamuniu dnia 23 kwiecień 2018 - 08:56 napisał

I ostatnia rzecz - dlaczego chcesz zmienić replikę? Co jest nie tak z P90? Moim zdaniem jeśli strzela dobrze to używaj jej dalej, odkładaj pomału kasę, tak żeby zmiana repliki była dla Ciebie prawdziwym skokiem jakościowym.

Też mnie to zastanawia. Mało tego, myślę, że doprowadzenie do stanu używalności tego XR byłoby tanie i dało gwarancje, że trochę polata. A tak kupisz ze swoim szczęściem eMkę i tez coś w niej pierdyknie :icon_wink: Zamiast oddawać XRa trzeba było odesłać żeby w ramach gwarancji żeby go sprawdzili i zadbali o szczelność w okolicy komory HU plus sprawdzili dyszę w GB.

Użytkownik thor_ edytował ten post 23 kwiecień 2018 - 11:59

#43 dominikpiekacz  | Napisano 23 kwiecień 2018 - 12:17

dominikpiekacz
  • Nowy
  • Miasto: Częstochowa

Wyświetl postUżytkownik thor_ dnia 23 kwiecień 2018 - 11:58 napisał

Też mnie to zastanawia. Mało tego, myślę, że doprowadzenie do stanu używalności tego XR byłoby tanie i dało gwarancje, że trochę polata. A tak kupisz ze swoim szczęściem eMkę i tez coś w niej pierdyknie :icon_wink: Zamiast oddawać XRa trzeba było odesłać żeby w ramach gwarancji żeby go sprawdzili i zadbali o szczelność w okolicy komory HU plus sprawdzili dyszę w GB.

P90 już się wysłużyło, znudziło i chciałbym coś wygodniejszego. XR-5 mimo wszystko bym odesłał bo okazał się repliką nie dla mnie. Ciężko było mi się złożyć do celowania, dziwna konstrukcja tam była, generalnie nie przypadł mi do gustu.

A co do tych replik EA, to jak tam z częściami? Wszystkie te repliki maja w okolicach 340-350 FPS i do lasu jest to trochę za mało, więc kolejna inwestycja będzie potrzebna na dzień dobry, żeby zwiększyć moc repliki.

#44 solo987  | Napisano 23 kwiecień 2018 - 12:27

solo987
  • Użytkownik
  • Miasto: Białystok
Ta ilość fps byłaby za mała w chińskiej replice i to nie zawsze. To jest replika pierwszej klasy. Zastosowano tam świetnę komorę Kings Arms, która daje taki zasięg jak chińskie 400 fps.

Użytkownik solo987 edytował ten post 23 kwiecień 2018 - 12:28

#45 OFF  | Napisano 23 kwiecień 2018 - 12:28

OFF
  • Admin
  • Miasto: Wrocław
O tych replikach znajdziesz już wystarczająco informacji, ponieważ są na rynku kawał czasu i nie jesteś pierwsza osobą zainteresowaną ewentualnym tuningiem. Dostałes wystarczająco odpowiedzi, pora wyciągnąć jakieś wnioski, przejść do samodzielnego szukania informacji i podjęcia decyzji. Przypominam, że ten dział służy osobom początkującym, a to ma być Twoja kolejna replika.

Temat zamykam.