Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Taniemilitaria.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
268 odpowiedzi w tym temacie

#261 mikoma  | Napisano 28 lipiec 2015 - 22:24

mikoma
  • Użytkownik
  • Miasto: Częstochowa
Kupiłem 4 Cymowskie mid-capy do mojej mp5, smar do magazynków i kilo kulek od g&g. Zamówiłem w niedzielę, przyszło we wtorek wszystko jak trzeba. Z mojej strony plus dla sklepu :).

#262 MarekMac  | Napisano 29 lipiec 2015 - 17:18

MarekMac
  • Użytkownik
  • Miasto: Bisztynek
Lekko offtopując zapytam. Na cholere smar do magazynków?

Lekko moderując - priwem nie dało rady? ;-) Szmeru

#263 Montium  | Napisano 15 wrzesień 2015 - 20:00

Montium
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdańsk
Gorąco NIE polecam!!

Żałuję że nie przeczytałem opinii o tym sklepie zanim zrobiłem u nich pierwsze i ostatnie zakupy. Zamówiłem dla dziewczyny replikę UZI, która w ogóle nie działała jak ją odpakowałem. Gdy chciałem złożyć reklamację, kontakt był bardzo marny.. Odesłałem replikę i po dwóch tygodniach się odezwali, że nie da się jej naprawić i nie mają już takich żeby wysłać nową. Zarządałem więc zwrotu pieniędzy i po 3 dniach przysłali mi kwotę o 70 zł mniejszą niż wartość repliki! WTF?! 0_o
Jutro dzwonię do "prezesa" tej firmy, jestem bardzo ciekawy co mi powie..

#264 Hornet8209  | Napisano 30 wrzesień 2015 - 22:10

Hornet8209
  • Użytkownik
  • Miasto:
Robiłem ostatnio zakupy w taniemilitaria.pl ( sklep stacjonarny= zaznaczam że nie miałem styczności ze sprzedażą wysyłkową tego sklepu więc nie mogę sie wypowiedzieć ).
Obsługa była spoko ale jestem z tych klientów którzy przejrzą oferty kilku sklepów zanim coś kupią i np. replikę eoutech'a ( L3eotech :icon_smile:\\ :icon_lol:  ) do mojej m4 kupiłem u nich za ~160 pln i jest to najtańsza oferta jaką znalazłem, Mają również szeroką oferte okularów i gogli uvex, imho plus ze nie pchają shit'u.
Z tego co zauważyłem to sklep kieruje swoją ofertę do raczej mniej zamożnych czy też początkujących ( takich jak ja), dlatego sprzedaje głównie repliki z dolnej / średniej półki 2 klasy.
Owszem trafią się i bardziej renomowane repliki jak kwj czy we ( pistolety).
Ale nie czarujmy się idąc do salonu daewoo nie kupimy mercedesa i to samo jest z tym sklepem.
Taka mała dygresja - gdzieś wcześniej w tyk temacie czytałem ze ktoś kupił replikę ( raczej zabawkę ) karabinu dla małolata i był zdziwiony ze się zepsuła.
Sorry ale nawet ja jako początkujący nie spodziewałbym się po sprzęcie za 200pln wytrzymałości tego kosztuje 5-6 stów ( nie mówiąc o replikach z wyższej półki cenowej).

Jedyne co mogę powiedzieć na minus i mieć również ogromną prośbę do osób z TM związanymi to - błagam wycofajcie te kulki (madballs) ze sprzedaży albo chociaż nie sprzedawajcie ich w cenie porównywalnej z G&G.
Te  kulki to straszny szajs - zapchały mi specne, tak ze co klika strzałów przerywała,na szczęście za radą innego użytkownika forum ( ponownie dziękuje Emcet) użyłem lepszych i problem znikną

Użytkownik Hornet8209 edytował ten post 30 wrzesień 2015 - 22:21

#265 polo19872  | Napisano 17 luty 2016 - 22:11

polo19872
  • Użytkownik
  • Miasto: Mielec
Witam. Robilem tam juz zakupy wielokrotnie razem z zakupem repliki, kulek madballs(bodajze tak to sie pisze) helmu, beretty od src i innych pierdol, nie czytalem opini o tym sklepie przed zakupami i powiem wam ze nigdy nie mialem problemu z przesylka kontaktem i rzeczami kupionymi w TM. I nawet ich kulki nigdy mi sie nie zaciely a wywalilem ich z 10k.

#266 KuboxGaming  | Napisano 16 sierpień 2016 - 23:44

KuboxGaming
  • Użytkownik
  • Miasto: Gorzów Wielkopolski
Gorąco nie polecam tego sklepu. Kupiłem Berrete od SRC na greengas. Paragon włożony w replikę jest na wersje greengas. A wysłali mi wersje CO2, zapytam się. Kto tam do cholery pracuję? Już średnioogarnięty 14 latek nie walnąłby takiej gapy i sprawdziłby 2 razy. Ehhh szkoda czasu na ten sklep. Na szczęście oferują całkowicie darmową wymianę... Uffff

#267 travis99  | Napisano 17 lipiec 2017 - 17:24

travis99
  • Użytkownik
  • Miasto: Zabrze
Zamówiłem w czwartek rano kilka dostępnych rzeczy, z góry opłaciłem przez szybki przelew, kasę dostali a nie wysłali do tej pory. Ciągle próbuje się dodzwonić na wszystkie numery, żaden z nich nie odpowiada... ktoś już tak miał?? czy to coś wyjątkowego..

#268 Budweiser  | Napisano 18 lipiec 2017 - 08:40

Budweiser
  • Użytkownik
  • Miasto: Świętochłowice

Wyświetl postUżytkownik travis99 dnia 17 lipiec 2017 - 17:24 napisał

Zamówiłem w czwartek rano kilka dostępnych rzeczy, z góry opłaciłem przez szybki przelew, kasę dostali a nie wysłali do tej pory. Ciągle próbuje się dodzwonić na wszystkie numery, żaden z nich nie odpowiada... ktoś już tak miał?? czy to coś wyjątkowego..
Sądzę, że przeglądając 14 stron tego tematu znajdziesz przynajmniej kilka podobnych sytuacji. Dziwie się, że ten sklep dalej funkcjonuje i ktoś tam robi zakupy...

#269 travis99  | Napisano 21 lipiec 2017 - 18:12

travis99
  • Użytkownik
  • Miasto: Zabrze
Dalej czekam... ostatni zakup w tym "sklepie"