Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

[ARCH] "lodowa tarcza" Janów lubelski-przeidywany

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kapral  | Napisano 05 kwiecień 2003 - 21:28

Kapral
  • Użytkownik
  • Miasto: Pyrusowo
Trzech rangersów w zupełnosci wystarczy :D

GO ARMY! DEFEND FREEDOM!

#22 CNOS_Beo  | Napisano 06 kwiecień 2003 - 09:12

CNOS_Beo
  • Użytkownik
  • Miasto: Chełm.
Na zlocie ASTT Kameleon zjawi się w 2 osobowym skladzie, Kozi zapomnial wypisac... Bede to ja i Przemek "Leszczo".

#23 PAT_KOZI  | Napisano 15 kwiecień 2003 - 12:11

PAT_KOZI
  • Weteran
  • Miasto: LUBLIN
WITAĆ
a o to mapka jak doleciec do X-RAY  :lol:

Dołączona grafika

przyjmowac bedziemy ludzi od samego ran 1 maja:)
my bedziemy tam już dzień wcześniej ale dopiero wieczorkiem więc jak ktoś bardzo chce to prosze sie kontaktowac na mojego mobila (podany w regulaminie)

osoby które bendą podrózowac PKP lub PKS z janowa odbierze was bus tylko trzeba zadzwonioć do mnie i poinformowac o przybyciu a wtedy wyslemy po was "PTASZKA" :)

osoby podróżujące własnymi 4 kółkami jeśli dojedziecie do Janowa Lubelskiego to na bank ktoś wam powie jak trafić do ośrodka "DUO"

#24 ATT_Zboj  | Napisano 29 kwiecień 2003 - 23:01

ATT_Zboj
  • Użytkownik
  • Miasto: Łódź

ASTT_Beo napisał:

Na zlocie ASTT Kameleon zjawi się w 2 osobowym skladzie, Kozi zapomnial wypisac... Bede to ja i Przemek "Leszczo".

Kozi zapomniał również wpisać (choć z racji naszego zgłoszenia w ostatniej chwili wspominam tylko z kronikarskiego obowiązku) część ekipy ATT z Łodzi w składzie Zwierzaczeq, Zboj i Prowler.
Chyląc czoła przed autorem scenariusza wychodzi na-to, że będziemy chyba bić NATO - no, o ile ta fucha jest nie obsadzona jeszcze.  :twisted: Niemiej typ formacji zobowiązuje. Ew. partyzantka - to także ma pewien sens dla ATT. Jak sądzę reszta ATT nie powinna zgłaszać sprzeciwów - kocham demokrację i jednogłośne decyzje. :-)

Już się cieszę i czule spoglądam na zabawki. @;-)=

Zboj