Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

MK23 SOCOM TOKYO MARUI - Mini recenzja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#121 Mixon  | Napisano 21 czerwiec 2017 - 09:24

Mixon
  • Użytkownik
  • Miasto: Trójmiasto

Wyświetl postUżytkownik rotsaved dnia 20 czerwiec 2017 - 21:55 napisał

http://www.airsoftsn...picture3289.jpg
Odpada na starcie :icon_biggrin: Wiem, że LAM jest tej replice potrzebny jak rybie ręcznik, ale Mk23 bez tej puchy jest jakiś taki... goły?
Przy okazji, polecam Hadron TDC mod. Montaż dosłownie bez narzędzi i w kilka minut. Umożliwia regulację hopa imbusem 2mm, nie zakłóca ruchu zamka, z tego co czytałem daje możliwość lepszego podkręcania cięższych kulasów. Traci się co prawda piękne oznaczenia, ale jeśli mam być szczery, to Socom Marui jakoś specjalnie detalami mnie nie urzekł (w porównaniu do KWA), więc nie mam oporów w nałożeniu na niego swoich obrzydliwych adapterów tłumika i wydrukowanych szyn.
Zamawiam też to cudo - nie zasłania celowników, trzyma się samo z siebie, ale chyba lepiej podkleić :icon_biggrin:

Użytkownik Mixon edytował ten post 21 czerwiec 2017 - 09:33

#122 rotsaved  | Napisano 21 czerwiec 2017 - 12:20

rotsaved
  • Użytkownik
  • Miasto: Strzyżow

Wyświetl postUżytkownik Mixon dnia 21 czerwiec 2017 - 09:24 napisał

http://www.airsoftsn...picture3289.jpg
Odpada na starcie :icon_biggrin: Wiem, że LAM jest tej replice potrzebny jak rybie ręcznik, ale Mk23 bez tej puchy jest jakiś taki... goły?
Przy okazji, polecam Hadron TDC mod. Montaż dosłownie bez narzędzi i w kilka minut. Umożliwia regulację hopa imbusem 2mm, nie zakłóca ruchu zamka, z tego co czytałem daje możliwość lepszego podkręcania cięższych kulasów. Traci się co prawda piękne oznaczenia, ale jeśli mam być szczery, to Socom Marui jakoś specjalnie detalami mnie nie urzekł (w porównaniu do KWA), więc nie mam oporów w nałożeniu na niego swoich obrzydliwych adapterów tłumika i wydrukowanych szyn.
Zamawiam też to cudo - nie zasłania celowników, trzyma się samo z siebie, ale chyba lepiej podkleić :icon_biggrin:
Latarka i tak jest słaba, niby jest tam jakieś szkło które poprawi jej pracę ale i tak nie ma jak dla mnie sensu, imitacja lasera też tam jest, ale widać że to już jest robione po kosztach bo plastik jest innej jakości, jak byś zamawiał tego tdc moda to daj znać na pw, chętnie bym go zamówił do Marujca :)

#123 samael16  | Napisano 21 czerwiec 2017 - 13:12

samael16
  • Użytkownik
  • Miasto: Niegowonice
To się wierci w zwykłym elemencie repliki? czy jest coś dodatkowo drukowane? Bo jeśli to jest wiercone w replice to mogę spokojnie ogarnąć bo zamówiłem stojak w końcu pod dremel z myślą o cieniowaniu dodatkowej rączki taktycznej i przykręceniu jej do lekkiego bbunit guardera do glocka.:)

Pytanie jak to zrobione bo osobiście byłbym za wkładką wkręconą i wklejoną a dopiero potem faktyczna śrubka jeśli to znal lub tworzywo.

#124 Mixon  | Napisano 21 czerwiec 2017 - 13:57

Mixon
  • Użytkownik
Zrezygnowałem z kupna, bo Shapeways mi trochę robiło pod górkę i zdążyłem się rozmyślić :icon_biggrin:, ale z tego co czytałem, niektórzy to przyklejają, inni się przewiercają przez zamek repliki, bez żadnych przejściówek ani nic. Na stronie, którą podlinkowałem jest jeszcze jedna przejściówka, zakładana na wcisk na tylni celownik.
Tak to wygląda w praktyce.
Swoją drogą, to chyba kiedyś spróbuję zrobić to samo z celownikiem.
Ogólnie jestem pod dużym wrażeniem ile ludzie robią z tymi replikami i sama ta fejsiowa grupa trochę zmieniła moje zdanie na temat tej cholernej strony. Trochę taki uporządkowany chaos, ale dużo wiedzy i dużo ludzi gotowych na podzielenie się wiedzą.

Cytat

Latarka i tak jest słaba, niby jest tam jakieś szkło które poprawi jej pracę ale i tak nie ma jak dla mnie sensu, imitacja lasera też tam jest, ale widać że to już jest robione po kosztach bo plastik jest innej jakości, jak byś zamawiał tego tdc moda to daj znać na pw, chętnie bym go zamówił do Marujca :icon_smile:
Panie, ja nawet baterii do tego LAMa nie wkładam. Chodzi mi tylko i wyłącznie o klocowaty wygląd w którym się zakochałem grając w MGS1 :D A TDC moda już zamówiłem i zamontowałem :P

Użytkownik Mixon edytował ten post 21 czerwiec 2017 - 14:04

#125 samael16  | Napisano 21 czerwiec 2017 - 14:22

samael16
  • Użytkownik
  • Miasto: Niegowonice
To lipa bo w sumie najbezpieczniej by było wkręcić tulejkę tzw naprawczą z kołnierzem a potem fizyczną śrubę.

Co do koli nie polecam.
W sumie szału nie robi brak tego 3 punktu podparcia i częściej się szuka kropki niż celu.

#126 Mixon  | Napisano 28 czerwiec 2017 - 15:18

Mixon
  • Użytkownik
Czy są jakieś wesołki, które poza mną, kupiły kaburę DTD?
Wprowadzili ostatnio jakieś zmiany w projekcie - kabura osłania zwalniacz magazynka i dzięki temu uniemożliwia przypadkowe naciśnięcie go. Autorzy byli na tyle uprzejmi, że przesłali mi ten element (bo przez pomyłkę dostałem starszy model :D), ale do wersji praworęcznej. Dostałem za darmo, więc oddam za darmo - ktoś by potrzebował? Jak tak to zapraszam na PW.