Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Gunfire.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1627 odpowiedzi w tym temacie

#1621 mikadorus  | Napisano 07 sierpień 2017 - 16:13

mikadorus
  • Użytkownik
  • Miasto:
Nie pisałem wtedy o gunfire.  Ale ogólnie to raczej norma w sprzedaży internetowej.  Za to sklep gunfire jest o tyle ok, że nie ma problemu ze zwrotem... a są takie sklepy,  że utrudniają zwrot i odwlekają odzyskanie pieniędzy.  

Jakby każdy karabin sprawdzić to na zamówienie by się czekało trochę dłużej, albo trzeba kogoś zatrudnić więc byłoby drożej.

Mnie ostatnio gf pozytywnie zaskoczył - składałem zamówienie o 17.00 i dostałem paczkę następnego dnia :). A akurat potrzebowałem gratów na weekend.

#1622 Budweiser  | Napisano 07 sierpień 2017 - 16:39

Budweiser
  • Użytkownik
  • Miasto: Świętochłowice
No to fakt, są szybcy i super tania wysyłka nawet za pobraniem.
Zamawiałem ostatnio dwa razy repliki spodni Crye Precision ze Specny. Fajna, promocyjna cena ok.130 zł.
Dziwnie tylko je szyją, bo czarne mają inne rzepy niż multicam :D

Użytkownik Budweiser edytował ten post 07 sierpień 2017 - 16:39

#1623 StuG_Siana  | Napisano 31 sierpień 2017 - 19:08

StuG_Siana
  • Użytkownik
  • Miasto: Rzeszów
Gunfire - mam co do nich bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony spory asortyment, dobra komunikacja z klientem, szybka wysyłka i bezproblemowe zwroty (na bardzo duży plus fakt, że sklep umożliwia wydrukowanie etykiety do przesyłki - nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów poza zakupem opakowania). Jednak okropnie irytujące jest podbijanie cen niektórych replik do obrzydliwego wręcz poziomu.

#1624 szmerglu  | Napisano 01 wrzesień 2017 - 10:18

szmerglu
  • Admin
  • Miasto: Mińsk Mazowiecki
Przypominam, że posty niezgodne z regulaminem działu będą leciały w kosmos. Do nich należą:
- dlaczego reklamy mają blokadę komentarzy: poszukajcie a się dowiecie
- posty dotyczące polityki cenowej sklepów

- posty dotyczące polityki promocji sklepów
- żale w postaci "czemu tak drogo"

To nie cenzura, a trzymanie porządku wątku dotyczącym opinii na temat obsługi sklepu po dokonanym w nim zamówieniu!

#1625 dziadekmarek1  | Napisano 06 wrzesień 2017 - 18:15

dziadekmarek1
  • Użytkownik
  • Miasto: świdnica
Poniedziałek wieczór zamówienie,środa rano paczka w paczkomacie.Super :icon_exclaim:

#1626 mike88  | Napisano 06 wrzesień 2017 - 20:53

mike88
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdańsk
ostatnio puściłem ze 3 zamówienia - wszystkie terminowo w paczkomacie. Bardzo sprawnie im to ostatnio idzie

#1627 Vender  | Napisano 07 grudzień 2017 - 18:53

Vender
  • Użytkownik
  • Miasto: Koło
24-11-2017 zamówione i wysłany przelew, 07-12-2017 kurier wręczył mi paczkę.

Gdy 24 zamawiałem paczkę na stronie pisali, że całość zajmie 3 dni (heheszki)...
30 po południu zapytałem co z moim zamówieniem, 1 rano dostałem odp, że przepraszają ale dużo zamówień i takie tam.
4 przekazali GLS'owi do dostarczenia, 6 doszła paczka pod Kalisz skąd przekierowali ją do Strykowa (pod Uć), 7 ze Strykowa z powrotem przekierowali pod Kalisz gdzie została przekazana o 0900 do doręczenia, a o 1830 kurier przekazał paczkę mnie.
Nie lubię GLS'u i wolę Pocztą Polską albo DPD.

GF mógłby informować o opóźnieniach w wysyłkach.
Za opóźnienie mogli by chociaż dorzucić jakiś mały gratis "na otarcie łez" :(
Szkoda...

Ogólnie fajnie, że w końcu doszła i to chyba tyle.

P.S. Jak ktoś by chciał ich bronić, że czarny piątek itp. to niech sobie daruje.

#1628 gratek  | Napisano 07 grudzień 2017 - 19:14

gratek
  • Użytkownik
  • Miasto: Łódź
Dużo złego można powiedzieć o GF, a ja raczej nie jestem ich fanem, ale paczki zazwyczaj wysyłają błyskawicznie (całkiem sporo zamówień robiłem u nich w tym roku). Rekord w BF zaliczyłem - od zamówienia w 23h paczka w paczkomacie.
Pechowa sytuacja i tyle.