Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Gunfire.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1667 odpowiedzi w tym temacie

#1661 3kor  | Napisano 12 kwiecień 2018 - 18:10

3kor
  • Użytkownik
  • Miasto: WaWa
Remanent mają od dzisiaj :-o

#1662 Lesio  | Napisano 13 kwiecień 2018 - 10:00

Lesio
  • Użytkownik
  • Miasto: Poznań
dzis dostałem telefon, że moje zamowienie złożone 6 kwietnia wyjdzie dopiero po 23 kwietnia. wczoraj prosiłem, by wysłano chociaż same okulary, ale GF miał to w głębokim poważaniu.

myślałem, że po dwóch latach mojej nieobecności w tym grajdołku cos zmieniło się na lepsze.

#1663 Lesio  | Napisano 13 kwiecień 2018 - 19:30

Lesio
  • Użytkownik

Wyświetl postUżytkownik Lesio dnia 13 kwiecień 2018 - 10:00 napisał

dzis dostałem telefon, że moje zamowienie złożone 6 kwietnia wyjdzie dopiero po 23 kwietnia. wczoraj prosiłem, by wysłano chociaż same okulary, ale GF miał to w głębokim poważaniu.

myślałem, że po dwóch latach mojej nieobecności w tym grajdołku cos zmieniło się na lepsze.

COFAM, godzinę później zadzwonił do mnie ten sam Pan z GF, tym razem mając dobre wieści - wstawił się za mną i udało się paczkę puścić, będzie więc w poniedziałek, dzięki czemu stracę tylko jedno strzelanie (na co byłem psychicznie przygotowany od wczoraj, więc to i tak dobra wiadomość). Bardzo się cieszę, że udało się to rozegrać w ten sposób.

#1664 Budweiser  | Napisano 15 kwiecień 2018 - 20:26

Budweiser
  • Użytkownik
  • Miasto: Świętochłowice
Z tego co kojarzę to robią teraz inwentkę i mają wznowić realizację zamówień po 20(?). Rzucił mi się w oczy taki komunikat ostatnio, lecz zgodnie z nim Twoje zamówienie powinno być jeszcze realizowane normalnie.

#1665 OFF  | Napisano 18 kwiecień 2018 - 12:39

OFF
  • Admin
  • Miasto: Wrocław

Wyświetl postUżytkownik Lesio dnia 13 kwiecień 2018 - 19:30 napisał

COFAM, godzinę później zadzwonił do mnie ten sam Pan z GF, tym razem mając dobre wieści - wstawił się za mną i udało się paczkę puścić, będzie więc w poniedziałek, dzięki czemu stracę tylko jedno strzelanie (na co byłem psychicznie przygotowany od wczoraj, więc to i tak dobra wiadomość). Bardzo się cieszę, że udało się to rozegrać w ten sposób.

Jest już środa. Dostałeś paczkę czy dalej nic?

#1666 Lesio  | Napisano 18 kwiecień 2018 - 21:17

Lesio
  • Użytkownik

Wyświetl postUżytkownik OFF dnia 18 kwiecień 2018 - 12:39 napisał

Jest już środa. Dostałeś paczkę czy dalej nic?

Dostalem paczkę w poniedziałek, dzięki czemu tylko jedno strzelanie mnie ominęło :)

#1667 Mendi  | Napisano 20 kwiecień 2018 - 09:32

Mendi
  • Supermoderator
  • Miasto: Jarosław
Kolejne zamówienie (2 gumki hu i 1 magazynek) od poniedziałku mi składają/pakują i nie zapowiada się by w tym tygodniu wyszło.
Niestety, ale trwająca tydzień wysyłka na gfc to już chyba standard.

Up.
Zadzwonili do mnie chłopaki z gfc - inwentaryzacja nadal trwa, wysyłki ruszą chronologicznie w przyszłym tygodniu.

Swoją drogą, to żeby znaleźć info o tej inwentaryzacji, to trzeba się naszukać. Nie mogli na stronie sklepu walnąć dużej, czerwonej krechy na ukos ekranu z napisem INWENTARYZACJA 12-20.04 (czy cholera wie do kiedy) z dopiskiem że wysyłki będą po jakiejś tam dacie? Najprostsze rozwiązania są zwykle najlepsze. Machinegun ze 3 lata miał jebitny baner LIKWIDACJA, co prawda była to ściema przez większy okres czasu, ale wiadomo było od razu o co chodzi .

#1668 MarekMac  | Napisano 20 kwiecień 2018 - 11:02

MarekMac
  • Użytkownik
  • Miasto: Bisztynek
Mendi, jak dasz informację, że inwentaryzacja i, że trzeba czekać to ludzie pójdą gdzieś indziej. Kasa nie będzie się zgadzać, a tak - zamówione - czekaj. Mało kto zrezygnuje po wpłaceniu kasy, bo to trzeba pisać, dzwonić, czekać na zwrot kasy itd. Ludzie poczekają tydzień czy dwa, walną focha na tydzień czy dwa, a potem zapomną i wybaczą, bo przecież inwentaryzacja była więc należy wybaczyć.