Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

[ARCH] M16A1 CG

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#81 Robson  | Napisano 26 sierpień 2003 - 17:19

Robson
  • Użytkownik
  • Miasto: Zielonka k.Warszawy
fajny jest i tani bo firearms jest bodajze przedstawicielem Tokyo Marui w polsce ale i tak mnie na niego nie stac wiec kupie CG :D

#82 Fboardpro  | Napisano 26 sierpień 2003 - 18:14

Fboardpro
  • Użytkownik
  • Miasto: Śląsk
Rdziłbym ci dozbierać ponieważ różnica w cenie xm'a CG i TM jest nie duża, a różnica w jakości i osiągach raczej ogromna.

#83 Robson  | Napisano 26 sierpień 2003 - 18:47

Robson
  • Użytkownik
nida rady poprostu tyle uzbierac a jaka roznica jest pomiedzy tymi 2 modelami to ja wiem po prostu brak funduszy mnie naklania do kupna CG

#84 Kabzior  | Napisano 26 sierpień 2003 - 22:54

Kabzior
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdansk
Ja z 450 zeta będe miał w pzyszłym tygodniu (powinienem mieć:) więc raczej kupie tma. Jak się wciągne w ten asg to może w przyszłym roku uzbieram z odrobiną szczęscia na jakiegoś elektryka, ale jak narazi sprężynką bedę się bawił :D

#85 .Ghost.  | Napisano 27 sierpień 2003 - 07:34

.Ghost.
  • Użytkownik
  • Miasto: Paterek
Hooah Robson !!! Chłopie co ty jadasz, że do rymu gadasz he he. Pięknie Ci to wyszlo "Brak funduszy mnie nakłania do kupna Cyber Gun'a". Pozdrawiam Cię poeto nadworny i kliknij czasem do mnie na GG, bo juz dawno nie rozmawialiśmy.

#86 Jarcher  | Napisano 27 sierpień 2003 - 07:45

Jarcher
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Ja na twoim miejscu bym czekał aż uzbieram na TMa.
Naprawdę długie sprężynki TM, są dużo lepsze (zarówno pod względem wykonania, osiągów i żywotności) od np. CG czy HFC.

Jeśli nawet kupisz tego HFC czy CG i będziesz zadowolony, to jak będziesz miał w przyszłości okazję zobaczyć TMa, to będziesz żałował że go nie zakupiłeś.

#87 Fboardpro  | Napisano 27 sierpień 2003 - 09:35

Fboardpro
  • Użytkownik
  • Miasto: Śląsk
To prawda, ja żałuje że kupiłem xm'a z CG za 339zł w czerwcu i nie poczekałkem do 20 sierpnia na xm'a z TM za 440zł... Teraz mysle o zakupie jeszcze jednego sprężynowego xm'a właśnie z TM  :wink: bo żal mi, że się w magazynie po takiej cenie marnuje  :)

#88 Robson  | Napisano 28 sierpień 2003 - 08:21

Robson
  • Użytkownik
no i chyba tak zrobie poczekam dluzej ale kupie TM'a bo przeliczylem kase mi dostepna i powinno starczyc a jesli nie starczy to trudno chyba sie skusze na MP5 Tm czyli moja ewentualnosc :D

P.S. Ghost nie moge bo przyszedl rachunek za telefon i przyszlo troszke wiecej ponad przecietnosc :D wiec na gg bede we wrzesniu bo wtedy bedzie u mnie stale zakladane :D

#89 Mad  | Napisano 30 sierpień 2003 - 16:53

Mad
  • Użytkownik
  • Miasto: Zielonka
ludzie TM to jest TO......zresztą Robert sam ostatno widziałeś :) .......MP5 moge każdemu polecic gorąco.....ale jak macie kase to na 100% lepiej kupić tego XM z TM

#90 Robson  | Napisano 31 sierpień 2003 - 06:35

Robson
  • Użytkownik
oj widzialem i slyszalem i strzelalem juz tej twojej MP5 i widze, czuje i rozmyslam. eeeeeeeeeeee ja tam wole XM'a MP5 to tylko glupia ewentualnosc jak nie uzbieram calosci na XM