Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Glupie zarty na Airsoft Extreme.pl???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pikace  | Napisano 30 sierpień 2003 - 11:49

Pikace
  • Użytkownik
  • Miasto: Ełk
Cytat za newsem http://www.airsoft-extreme.pl p.t. "smierc aegow!!!"

Cytat

[PAP] Wiarogodne źródła podają przerażające informacje. Wiodący producent sprzętu ASG, japońska firma Tokyo Marui zaprzestała produkcji 5 modeli elektropneumatycznych replik. Swoją karierę definitywnie zakończyły: G3A3, G3A4, SG 550, SG 551 i Colt XM177e2. Jedynie dwa modele zamiast wycofania z produkcji doczekały się wersji rozwojowych: MP5 A4 i A5, wykonywane obecnie w wersji High Grade. Czy nie można było zrobić tego samego z pozostałymi pięcioma modelami? Jak widać wyniki sprzedaży są ważniejsze niż ratowanie replik przed wyginięciem. Pewnym jest natomiast, że egzemplarze wycofanych modeli znajdujące się w rękach maniaków zyskają teraz prawdziwie kolekcjonerską wartość.

Wyglada to na zart prima-aprilisowy, mimo ze news jest datowany 20.08.2003.  Takiego newsa nie ma na zadnym powazym serwisie ASG, a PAP chyba sie nie ma czym zajmowac tylko programem produkcyjnym malo znanej firmy? Rozumiem, ze sezon ogorkowy, ale bez przesady...  :lol:

#2 Cactoos  | Napisano 31 sierpień 2003 - 12:57

Cactoos
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdynia
Rzeczywiście nigdzie nie ma takiej wiadomości, tylko na airsoft-extreme.pl. Mam nadzieję że to jakieś nieporozumienie, bo SG 550 to bardzo fajny aeg, który zasługuje na większą popularność niż aktualnie ma i jego strata byłaby bolesną dla świata asg.

#3 FA_Maciek  | Napisano 01 wrzesień 2003 - 10:04

FA_Maciek
  • Użytkownik
  • Miasto: Isla de Muerte
Jedyny element humorystyczny w tym tekście to PAP, chociaz milo by bylo, gdyby w przyszlosci agencje prasowe podawały informacie o ASG. "Wiarygodne źródło", o którym mowa, to Tokyo-Marui - powinni wiedzieć najlepiej co przestali produklować (chociaż różnie z tym bywa  :wink: ). Dla niedowiarkow jedynym potwierdzeniem moze byc na razie oferta "powaznych" sklepow - w wiekszosci od dluzszego czasu wspomniane modele maja status out of stock.

#4 Pikace  | Napisano 01 wrzesień 2003 - 13:07

Pikace
  • Użytkownik
  • Miasto: Ełk
No, jesli tak to pogratulowac FA zrodel informacji... A wlasciciele G3A3, G3A4, SG 550, SG 551 i Colt XM177e2 powinni swoje guny "zatawotowac" i schowac gleboko do szafy! Za pare lat beda to drogocenne rarytasy... ;-)

A poki co mozna rozgladac za promocjami (wyprzedazami?), jak ta niedawna wlasnie na XMy za 990 pln na military...

Moze i FA by pomyslal o jakis promocjach? ;-)

#5 Jarcher  | Napisano 01 wrzesień 2003 - 21:52

Jarcher
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Szkoda, lepiej jak jest więcej.  :o

Ale widocznie wybrali wariant ekonomiczny.  :evil:
Możnaby powiedzieć że G3A3 A4 zastąpi G3SG1,
Sigi zastąpi Sig552
a XMa, Colt Commando.

#6 Mogat  | Napisano 03 październik 2004 - 22:40

Mogat
  • Użytkownik
  • Miasto: Bilgoraj
to jest potwierdzony news na aisoft canada też o tym napisali

#7 LD_cynik  | Napisano 03 październik 2004 - 22:43

LD_cynik
  • Użytkownik
  • Miasto: INBADCZAM
Mogat to jest news sprzed roku, masz moze jeszcze jakas ciekawostke do dodania?

#8 Julas  | Napisano 05 październik 2004 - 06:10

Julas
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdańsk
Pisałem o tym już na forum, że jakiś czas temu wysłałem do FA mail'a w sprawie G3-trójek i odpisali, że marui nie produkuje już wyżej wymienionych modeli....więc ten topic troche spóźniony(dokładnie pamiętam pytałem się w związku zaprzestania produkcji G3A3/A4 czy dało by sie z SG1 pomajsterkować)

pozdro :)

#9 Fox  | Napisano 15 marzec 2005 - 03:49

Fox
  • Użytkownik
  • Miasto: Białystok
ja tam jakoś znalazłem w ofertach g3a3 AEG:)

#10 KaT  | Napisano 15 marzec 2005 - 08:28

KaT
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa

Fox napisał:

ja tam jakoś znalazłem w ofertach g3a3 AEG:)

tzw lezak magazynowy :P