Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
923 odpowiedzi w tym temacie

#921 dwoik  | Napisano 31 maj 2017 - 10:53

dwoik
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław

Wyświetl postUżytkownik tytanowy88 dnia 30 maj 2017 - 18:44 napisał

To że kulka ci wypada na hop up 0 to norma tak ma być.

Hmmm tego nie wiedziałem. To mnie nie pocieszyłeś, z tego co wyczytałem na forach to same dobre opinie nt. komory od PDI.

Zeszlifowanie końcówki dyszy nic nie dało bo ostre krawędzie blokowały się w bocznych bloczkach przytrzymujących kulki przed wypluciem magazynka do lufy. Dysza chyba musi mieć w miarę małą średnicę.

Zamówiłem głowicę laylax'a zobaczymy czy będzie lepiej.

Użytkownik dwoik edytował ten post 31 maj 2017 - 10:57

#922 grzybas  | Napisano 08 czerwiec 2017 - 21:40

grzybas
  • Użytkownik
  • Miasto: Pruszcz Gdański
Pierścień założony. Replika strzela, wręcz zaskakująco dobrze, ale nie o tym.

Szukałem na forum i nie znalazłem odpowiedzi, poza tym że nie smarować, zatem ruszam z problemem. Mam Bar 10 po tuningu (zrobiony przez poprzedniego właściciela). Czasami wyczuwam większy opór podczas przeładowania. W końcu doszedłem gdzie leży problem. Otóż jak wykonuję pierwszy takt (czyli rączka przeładowania do góry) to w pewnym momencie cały cylinder obraca się nieznacznie (o kilka mm) w lewą stronę – występuje to jeszcze zanim trzpień blokujący od rączki wpadnie skrajny otwór blokujący, czyli jeśli zastosuję jakąś podkładkę na rączce, to nic nie da, bo „kulka” nie wpadnie w „dziurkę”. Dodatkowo widzę, że sam cylinder (zamek) jest trochę luźny „w stanie spoczynku”, mogę nim ruszać na boki.

Ja to widzę w ten sposób, że jak cylinder się przekręca podczas pierwszego taktu, to blokuje się szparą w cylindrze na searach a rączką przeładowania na blokadzie obudowy zamka. Teraz jak naciągam, to szpara w cylindrze ociera o seary i stąd jest większy opór. Mało tego, podczas naciągania i powrotu cylinder może się przesunąć w którąś ze stron i znów ocierać tworząc opór. Zastanawiam się, czy tak ma być? A może jest jakiś problem z doborem cylindra do zespołu spustowego? Obawiam, się że w końcu seary zaczną się wycierać i któregoś dnia po prostu pizdną…
Moim doraźnym sposobem jest zrobienie pierwszego taktu do końca i delikatny powrót (o kilka mm) tak aby cylinder się wyprostował i dopiero potem naciąm. Niestety jak wyżej – możliwe że w którymś z taktów się przekrzywi i znów mamy opór. Skutecznie to uniemożliwia w miarę szybkie przeładowanie.
Macie na to jakieś rozwiązanie?

Zespół spustowy od airsoftpro 90 stopni, Cylinder airsoftpro czarny, sprężyna airsoftpro 16, tłok airsoftpro.

#923 rotsaved  | Napisano 10 czerwiec 2017 - 21:13

rotsaved
  • Użytkownik
  • Miasto: Strzyżow
Jeśli ktoś by szukał komory od AA do Vsr'ki to może ze mną zamówić bo znalazłem w Niemczech w dobrej cenie, ale wysyłka trochę kosztuje a w kilka osób to można rozbić :)

#924 OWMorde  | Napisano 19 lipiec 2017 - 12:43

OWMorde
  • Użytkownik
  • Miasto:
Tak z czystej ciekawości - jaki największy skuteczny zasięg udało wam się osiągnąć? Myślę nad zrobieniem snajperki, ale niewiem czy aby napewno warto. Dzięki za wszelkie info.