Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
972 odpowiedzi w tym temacie

#961 Vilk  | Napisano 27 sierpień 2017 - 20:48

Vilk
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków

Wyświetl postUżytkownik mikadorus dnia 27 sierpień 2017 - 00:47 napisał

:icon_biggrin: Nie ma, że nie wyjdzie. Jakiś czas temu ktoś dorabiał customowe ramiona do VSR'ek. Mogłyby się pod te lufy lepiej sprawdzić. W komisie były - kolor zielony. Wyglądały na robotę "drukarza 3d".

Mogłem kupić lufę Ultimate do vsr i zwalać winę na lufę a nie, że nie ogarnąłem przeróbek:D

#962 Mamut  | Napisano 27 sierpień 2017 - 22:03

Mamut
  • Użytkownik
  • Miasto: Warsaw
Luz. Powinno zabanglać. Ja mam zwykłą komorę Wella. :)

#963 TNTx2  | Napisano 01 wrzesień 2017 - 11:50

TNTx2
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Tamte ramiona od ,,drukarza'' były robione w konsultacji ze mną. Sprawdziły się całkiem nieźle, tylko kupując te pod gumki ML trzeba zwrócić uwagę na krańce, które wymagają lekkiego podpiłowania coby gumki nie pocięły. Przestałem z nich korzystać tylko ze względu na przejście na komorę AA.

#964 -MARIO-  | Napisano 02 wrzesień 2017 - 16:50

-MARIO-
  • Użytkownik
  • Miasto: Knurów

Wyświetl postUżytkownik mikadorus dnia 27 sierpień 2017 - 00:00 napisał

Zabrałeś lufę bez końcówki.

One są lepsze do niektórych modyfikacji HU oraz dedykowanych gumek maple leaf. To rozwiązanie z tego co kojarzę działa dobrze/lepiej na komorze AA.

Takiej końcówki szukaj, o ile nie chcesz modyfikować repliki.

Dołączona grafika

Końcówka tej ze sklepu (wg zdjęcia)
Dołączona grafika

To też jest do vsr, ale to trudniejsze rozwiązanie - choć podobno się sprawdzić jeśli się z tym pobawisz . Podobno trzeba się pomęczyć ze szczelnością. U mnie było ok, ale.... opinie są różne.
Mam te drugą na dole i lata spoko..bez problemów w stock komorze w bar 10 i niebieskim km headzie.Teraz zmienilem komore na AA i zobaczymy.

#965 Vilk  | Napisano 06 wrzesień 2017 - 13:18

Vilk
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków
W końcu dotarła ta lufa.

Jest normalna na końcu czyli bez ściętego bridga

Użytkownik Vilk edytował ten post 06 wrzesień 2017 - 13:20

#966 -MARIO-  | Napisano 06 wrzesień 2017 - 17:25

-MARIO-
  • Użytkownik
  • Miasto: Knurów
Co nic nie zmienia xD

#967 rawilk  | Napisano 27 wrzesień 2017 - 21:23

rawilk
  • Użytkownik
  • Miasto: Białystok
Czy ktoś wie jaka jest różnica między gumkami maple leaf autobot a monsterem ?

#968 mareq  | Napisano 27 wrzesień 2017 - 22:01

mareq
  • Użytkownik
  • Miasto: Bielsko-Biała
Monstera nie miałem. Za to (w innej replice) miałem okazję porównać autobota i decepticona. Autobot poprawia zasięg w słabych replikach ale skupienie jest słabe. Typowa gumka do siewników w trybie auto. Decepticon za to oferuje trochę mniejszy zasięg ale znacznie lepsze skupienie. Z tych dwóch w mocnej snajperce sprawdziłbym raczej decepticona.

#969 Mateusz F  | Napisano 04 październik 2017 - 23:47

Mateusz F
  • Nowy
  • Miasto: Krakow
Witam wszystkich.
Mam mały problem z moim JG Bar 10. Otóż po zainstalowaniu w nim komory hop up firmy action army stopery zostały lekko uszkodzone przez głowę cylindra  (mimo że nie dokrecalem ich prawie wogole).
Mam teraz spory problem z ladowaniem jako że czasem pobierze dwie, trzy kulki i ,,bolt" po naciagnieciu przy powrocie blokuje się dosłownie 2-3mm za wcześnie. Gdy stopery były nie starte działo sie tak samo. Zamówiłem już nowy magazynek Action Army i stopery. Czy żeby pozbyć się tego problemu trzeba kupić głowę cylindra z mniejszą średnica tak żeby stopery nie zawadzaly? Jeśli tak to prosiłbym o jakis link do konkretnego sprawdzonego już produktu.

Z góry dziękuje

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

#970 matpgt  | Napisano 06 październik 2017 - 13:02

matpgt
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Witam,

buduje karabinek mający dużo wspólnego z vsr i pomogłaby mi odpowiedz na następujące pytania:

ile fps da rade uzyskać na szczelnym układzie vsr na sprężynie airsoftpro m145 i action army m170?

czy są na rynku inne sprężyny na prowadnice 7 mm nie szersze niż 11.2-5 mm które można byłoby rozważyć do tuningu?

jaki są wymiary tłoka do vsr (długość i średnica wewnętrzna)?

czy rozwiercanie aluminiowego tłoka by zmieścić większa sprężynę to dobry pomysł? trzeba na coś uważać poza osiowością?

czy zastosowanie tłoka dłuższego/krótszego o 2 milimetry niesie negatywne konsekwencje poza zmianą roboczej objętości cylindra?

czy do płaskiej głowicy tłoka można zastosować stożkową głowicę cylindra (zebrana cześć głowicy)?

pozdrawiam
matpgt

#971 Mamut  | Napisano 06 październik 2017 - 16:08

Mamut
  • Użytkownik
Ostanie dwa pytania:

- Nie

- Można. Raz. :D

#972 matpgt  | Napisano 06 październik 2017 - 17:27

matpgt
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa

Wyświetl postUżytkownik Mamut dnia 06 październik 2017 - 16:08 napisał

Ostanie dwa pytania:

- Nie

- Można. Raz. :icon_biggrin:

czyli jeśli zbiorę trochę materiału z głowicy robiąc delikatny stożek bez osłabienia głowicy to padnie mi aluminiowy tłok?

#973 Mamut  | Napisano 06 październik 2017 - 20:51

Mamut
  • Użytkownik
Jak zastosujesz element stożkowy do płaskiego to w końcu coś rozwalisz albo ci tłok utknie w tej głowicy. Zostaw sobie płaski set. Ludzie tego używają z powodzeniem.
Za bardzo kombinujesz z tą repliką.