Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

[Oficjalny] Mauser Kar98K [Boyi]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
160 odpowiedzi w tym temacie

#161 KapitanPółnocnychMórz  | Napisano 12 marzec 2017 - 16:47

KapitanPółnocnychMórz
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Witam też odkopię trochę tema. Ja posiadam swojego Mausera sprężynowego może z miesiąc i jestem zadowolony w połowie. Oczywiście wiedziałem, że nie nadaje się na rozgrywki jak już to do rekonstrukcji. Na razie strzelam z kumplami do celu i na 10 metrów jest prawie celna oczywiście bez wiatru. Też posiadałem problemy z zacinaniem się w trzeci takcie, ale to zniwelowałem lecz problem nienapinania się sprężyny mam czasami. Występuje on wtedy gdy za szybko wykonuję ruchy. Mam wersję plastikową i nie mam zamiaru nic zmieniać bo dopiero zaczynam zabawę z ASG, ale interesuje mnie możliwość wymienienia lufy. Wiele osób o tym pisało podejrzewam, że prędkość zmieni się odrobinę a w sprawie prędkości to jeszcze w grę wchodzi sprężyna. Większość osób interesuje moc 500FPS a mnie zastanawia czy dałoby się wymienić sprężynę nie na 500 tylko na odrobinę mocniejszą by nie rozsadziła wnętrza tylko polepszyła odrobinę osiągi. Kwestia ostatnia i dla mnie najważniejsza, bardzo sobie cenię wygląd i wygodę lecz w tym przypadku chodzi o wygląd. Nie mówię, że źle wygląda bo wygląda super aczkolwiek metalowe części pójdą kiedyś pod ponowne lakierowanie bo farba łatwo schodzi. Na początku była mowa o lunecie ZF-41 i linki do stron. Wiem, że minęło kilka lat no, ale podobają mi się wersje snajperskie Mausera. Przekopałem internet lecz nie znalazłem polskiej oferty tej lunety, aktualnej, tylko stare już nieistniejące. Są też zagraniczne oferty lecz drogie. Nie chodzi mi o to by działała tylko o wygląd. Jakby ktoś miał taką lunetę do sprzedania z mocowaniem lub znał stronę Polską albo blisko nas z dobrą ceną (czyli by nie była powyżej 200 bo mnie Mauser kosztował około 480, już nie pamiętam) to proszę o kontakt, bardzo mi zależy, na razie staram się zrobić imitację lunety własnoręcznie, ale nie posiadam umiejętności, wymiarów tejże lunety, materiałów i narzędzi.

Pozdrawiam Filip