Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Snajperskie Kulki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3035 odpowiedzi w tym temacie

#3021 Mendi  | Napisano 19 marzec 2018 - 08:09

Mendi
  • Supermoderator
  • Miasto: Jarosław

Wyświetl postUżytkownik dziadekmarek1 dnia 18 marzec 2018 - 20:07 napisał

A PERŁA to jaki kaliber?..
Jedyny słuszny!

#3022 utalkin  | Napisano 21 marzec 2018 - 12:55

utalkin
  • Użytkownik
  • Miasto: Niepołomice
Chcąc zakupić dzisiaj kulki na GF zobaczyłem, że wprowadzili do swojej oferty te od słynnego youtubera na literę N. Są różne wagi i UWAGA nawet 0.49 ! Zamawiam na próbę do swojego mancrafta zobaczymy jak to lata.

#3023 Mendi  | Napisano 21 marzec 2018 - 13:47

Mendi
  • Supermoderator
Mówisz, że Nemo z Matrixa robi własne kulki? 65 zet za 555 kulek, no nietanio. Z wysyłką wyjdzie kulka po 10 gr.
No ale pikna butelka gratis...

#3024 trex33  | Napisano 21 marzec 2018 - 20:03

trex33
  • Użytkownik
  • Miasto: Rzeszów
mendi bo ta cena to właśnie za tą butelke jest żeby potem łatwiej sypać rocketsy do hi capa :D

#3025 oofo  | Napisano 22 marzec 2018 - 13:52

oofo
  • Użytkownik
  • Miasto: Częstochowa
Cholernie drogie te kulki od Neo, ale musze przyznac ze na ostatniej strzelance na jakiej bylem mialem mozliwosc przestrzelenia na nich (czyli 0.46) i na moich specnach (0.45) to niestety ale roznica ogromna na plus dla N...  :P przede wszystkim widac ze ladniej wypolerowane i nie trzeba robic selekcji, po drugie w mojej replice (Wel MB 4411) jest taki dziwny system ladowania kulki ze jest ona prowadzona w takiej prowadnicy w momencie przeladowania. I na specnach jest problem, przy przeladowaniu, musialem przechylac bron do przodu aby latwiej sie przeladowywalo, natomiast na tych od Novego przeladowywalo sie bez najmniejszego problemu. Wiec niestety cena akurat tutaj robi jakosc przynajmniej narazie. Są jeszcze drozsze kulki ktore sprzedaja chłopaki z HPA i ktore tez sa ponoc zajebiaszcze wg opini uzytkownikow ktorych pytalem. Wiec no coz, taka profesje wybralismy i teraz placz i płac, aczkolwiek ile sie takich dobrych kulek na strzelance wystrzeli ? Przy duzych yebankach to wystrzele ze 100 max w moim 4-takcie.
P.S te 0.49 mialem w reku i sa takie lekko szare, ale jasniejsze niz np guardery szare szy Valkeny. Jednak do  tej masy bez dobrego hop-upa czyli jakis R-hop czy flathop nie ma sensu brac bo to juz prawie pół grama czyli tyle co srut w wiatrówce wazy przy kalibrze 4,5 mm

#3026 gloomer  | Napisano 23 marzec 2018 - 09:17

gloomer
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Jakieś nowe kulki pojawiły się na Taiwangunie. Kilogram snajperskich kulek :D
http://www.taiwangun.../amunicja/0,bls

#3027 Mendi  | Napisano 23 marzec 2018 - 11:03

Mendi
  • Supermoderator

Wyświetl postUżytkownik gloomer dnia 23 marzec 2018 - 09:17 napisał

Jakieś nowe kulki pojawiły się na Taiwangunie. Kilogram snajperskich kulek :icon_biggrin:
http://www.taiwangun.../amunicja/0,bls
No to BLSy są, a worku wychodzi coś ok 2210 kulek. W tej cenie to tragedii nie ma.
Mnie co innego cieszy: http://www.taiwangun...d&campaign-id=6
Nie są białe, ale to od kilku lat są moje dobrze sprawdzone kulki "awaryjne", których używam gdy białe zamokną, spuchną lub inne fochy stroją.

#3028 wallop  | Napisano 23 marzec 2018 - 16:40

wallop
  • Użytkownik
  • Miasto: Zabrze
Mendi, są białe 0,4 Guarder'a

#3029 gratek  | Napisano 23 marzec 2018 - 18:20

gratek
  • Użytkownik
  • Miasto: Łódź
Ze 2-3 miesiące temu kupowałem na GF i Guardery 0.40 są białe.

#3030 roos  | Napisano 23 marzec 2018 - 19:20

roos
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Ale złoty (żółty) kolor to plus.

#3031 mareq  | Napisano 23 marzec 2018 - 22:05

mareq
  • Użytkownik
  • Miasto: Bielsko-Biała
Żółty to na pierwszym zdjęciu. Zobacz drugie i przeczytaj opis :) .

#3032 Mendi  | Napisano 24 marzec 2018 - 20:41

Mendi
  • Supermoderator

Wyświetl postUżytkownik wallop dnia 23 marzec 2018 - 16:40 napisał

Mendi, są białe 0,4 Guarder'a
Kij z białymi i szarymi (betonowe), mi właśnie chodzi o te złote/piaskowe, te mnie nigdy nie zawiodły.

Faktycznie na fotce są te właściwe, a z opisu wynika, że dostaniemy szare. No nieładnie krakmany, niezgodność opisu z towarem... choć z drugiej strony u nich na sklepie są plecaki z trybem single i auto. Dobrze że zakupy u nich robię z absolutnego musu i raz na 2 lata.

#3033 Mendi  | Napisano 16 kwiecień 2018 - 07:43

Mendi
  • Supermoderator
Zacne kulki milordzie!
Dołączona grafika
Pomimo, że zdarzają się niedoróbki na powierzchni i zacinkę jedną na nich miałem - po przepchaniu wyciorem wystrzeliłem łatką r-hopa. Ale wszystko przez syf z buteleczki - małe fragmenty plastiku, wsypane do strzykawki i dalej do maga. Tak że trzeba przesiać. Na normalnej gumie aeg (promyk, g&g) śmigają ładnie, miałem wczoraj kilka ładnych hitów na granicy zasięgu.

#3034 gfilipek  | Napisano 16 kwiecień 2018 - 10:04

gfilipek
  • Użytkownik
  • Miasto: Siedlce
Stety bądź nie, ale kulki Nov 0.46. jak na razie najlepsze jakimi strzelałem w DMRce.

Testowałem do tej pory - różnej wagi:
BLS
Specna Arms
GG
Guarder
Madbull
Bioval
Valken
i wiele innych.

Co do guardera, to jakoś za bardzo plastelinowe dla mnie (nie miałem okazji tych złotych/brązowych testować), chociaż madbulle jeszcze gorsze. Specny były do tej pory najlepsze (z obecnie dostępnych), ale syfią gumkę na biało (pył). Testowane od 0.36 do 0.45 i latają ładnie. GG nie robi ciężkich, strzelałem .30g, ok 450fps i rhopa (w AK) i też nieźle.

Obecnie kulki Pana N latają u mnie najlepiej (G&G M14 EBR 550fps, PDI 6.01, Rhop, Cylinder typ 1, lufa 509mm)

#3035 wallop  | Napisano 16 kwiecień 2018 - 15:12

wallop
  • Użytkownik
  • Miasto: Zabrze
Czyli w sumie szału nie ma tak z tymi Novritsch'ami. Ja kulki myję w wodzie z płynem do naczyń. Wrzucam do miski i mamlam je rękami. Potem wycieram ręcznikiem i zostawiam do wyschnięcia. Później wrzucam do słoiczka, a do środka wrzucam kilka woreczków "silica gel".

Te woreczki są do dostania na allegro za 17zł/100szt, więc grosz.

http://allegro.pl/si...7283584389.html

Aktualnie mam jeszcze zapas kulek ASG Precision 0,4g i to są najlepsze czterdziestki, których używałem. Specny są gorsze od nich. HPA 0,4g latają praktycznie tak samo jak ASG.

Aktualnie kuszą mnie BLS'y. Kiedyś miałem małą paczuszkę na testach i były bardzo fajne.

#3036 Kendziior  | Napisano 16 kwiecień 2018 - 21:44

Kendziior
  • Użytkownik
  • Miasto:
Ostatnimi czasy przestrzelalem sporo kulek więc mogę coś powiedziec .

Madbulle biale 0.4/0.45/0.43 . lataja niby spoko ale czuć różnicę względem reszty . miały wiekszą tendencje do dziwnych manewrów

Guardery , 0.4 biale/szare.   0.45 czarne (tak naciąłem się na ten pomaranczowy kolor z obrazka jakis czas temu u krakmanow ) Tak czy inaczej kulki lataja przyzwoicie choć też czuć różnicę co do now lub bls ., aktualnie leżą i użyje jako awaryjna opcja raczej .

Specny 0.4/ 0.45   . kulki spisywały sie na prawde dobrze , sporo ich ze znajomymi wystrzeliliśmy i każdy mial pozytywne odczucia , trafily sie jakieś ferelne sztuki ale na prawdę śladowe ilośći .

Kulki pana N , 0.4 oraz 0.46    gdyby nie cena to pewnie bym rozważyl je w wiekszych ilościach .Wystrzelalem 4 buteleczki i bylem bardzo zadowolony . powtarzalalnosc też byla na plus wzgledem specn , guarderow i madbulli .

Bls 0.45  Kulki z którymi aktualnie zostaje . Testowałem na początku paczkę od Czechów , teraz juz drugi worek z taiwanguna . Jedyna różnica jaką dostrzegłem to to że bls od krakmanow są bardziej szare , nie mniej jednak widoczność kulki jest wystarczająco dobra . Kulki lataja w srs jak po sznurku i aktualnie nie mam sie ni jak do nich przyczepic . Z czystym sumieniem mogę polecić .

Myslę że będę miał opcję sprawdzić longbowy .48
Mustangi .48  i geoffy  więc z chęcią sie podziele wnioskami . Gdyby ktoś urządzał jakieś "oficjalne" strzelanko aby sprawdzić snajperskie kulki będę mógł podrzucić jakieś testery .

Wysłane z mojego ZTE B2016 przy użyciu Tapatalka