Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Glock 19 KSC (BB)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hornet  | Napisano 15 styczeń 2004 - 00:03

Hornet
  • Użytkownik
  • Miasto: Siemianowice Śląskie
Witam
Pytanie standardowe, czy ktoś miał z tym gunem styczność i czy może coś na jego temat napisać  :?:

#2 Stolar  | Napisano 15 styczeń 2004 - 00:42

Stolar
  • Użytkownik
  • Miasto: Zgierz
Moge podzielić się jedynie wiedzą jaką zdobyłem na zagranicznych stronach. Właściwie to jest to(nie licząc rozmiaru i paru szczegułów) G17 z KSC jednak ma on cięższą lower frame i pare wzmocnionych elementów w tym również BB loading ramp czyli część która nagminnie psułą się w G17(choć w Polsce żadnemu z G17 i G18 nic sie nie stało). Właściwie to słyszałem o nim same pochlebne opinie. Swojego czasu na forum była dyskusja na temat G17 i G18 KSC. Wyszło na to że są to świetne repliki a z zagranicznych stron i forów wynika że G19 jest jeszcze leprzy. Potem podam linki do jakiś opisów, fotek i filmów.

#3 PaD  | Napisano 15 styczeń 2004 - 15:38

PaD
  • Użytkownik
  • Miasto: Toruń/Gdynia
kumpel z klubu ma takowego guna, strzelałem z niego i jak dla mnie ekstra. proponuje zagadać z kumplem: http://www.airsoft.t...hp?klubowicz=18      (tu jest gg i mail)

pozdrawiam

#4 b734  | Napisano 12 maj 2005 - 12:38

b734
  • Użytkownik
  • Miasto: Wawa
Na ile wystrzałów starczy jedno ładowanie magazynka Glocka 19 KSC gazem HFC134a lub GG??? A moze ktos wie ile mililitrów tam wchodzi?
Pozdrawiam

#5 mullin  | Napisano 12 maj 2005 - 15:35

mullin
  • Użytkownik
  • Miasto: Poznań
Ja mam G19 KSC-KWA ale wydaje mi się że dużej różnicy nie ma.Do mojego G19 gazu wchodzi wystarczając dużo aby wywalić jakieś 50 kulek co do mocy i zasięgu to nie ma co narzekać, puszke z 1,5m na wylot przebija, w człowiek można trafić z odległości ok 20-25m kulkami 0,2g.
W moim modelu po kilku miechach używania pękła gumka która trzyma kulke dokładnie pod HU i teraz kulki niestety lęcą po ok 10m w dół ale nie wiem czy jest to wina tego modelu czy moze moja.

#6 NAWE_Mario  | Napisano 12 maj 2005 - 20:19

NAWE_Mario
  • Użytkownik
  • Miasto: Kielce / Lublin
U nas jest 19-tka i powiem jedno jest nie do zajebania. Upadła nie raz, nurkowała w rzece, i troche w piasku sie tarzała :twisted: Po czyszczeniu i oliwieniu działa dalej. Polecam

#7 mullin  | Napisano 12 maj 2005 - 20:38

mullin
  • Użytkownik
aha chciałbym dodać że mój G19 spadł razem z qumplem z 4m(nieźle sie poobijali) w po wyczyszczeniu (wpadł w piasek) działał idealnie

#8 DrDestruktor  | Napisano 23 maj 2005 - 21:46

DrDestruktor
  • Użytkownik
  • Miasto: Rzeszów
Ja tylko dodam od siebie że miałem problem z dużą utrata gazu podczas ładowania do magazynka . (może była to wada fabryczna ??) można to usunąć w prostu sposób docinamy na wymiar maleńki plasterek gumy modelarskiej albo takiej zwykłej i umieszczamy ją między zaworem a obudową magazynka i sprawa załatwiona ja jeszczo tylko powiem że jak dla mnie to najleprze osiągi glock 19 ma na GG i 0.3 kulkach

pozdrawiam

#9 kazik_  | Napisano 23 maj 2005 - 22:00

kazik_
  • Weteran
  • Miasto: Manchester, UK

DrDestruktor napisał:

umieszczamy ją między zaworem a obudową magazynka
tzn odkrecic zawor napelniania, wsadzic gdzies tam ta gumke i z powrotem go przykrecic?

#10 Chopin  | Napisano 23 maj 2005 - 22:08

Chopin
  • Użytkownik
  • Miasto: Rzeszów, temporary warsaw :(
Nie. to znaczy kawalek recepturki wcisnąć na około tej wystającej "rurki" w zaworze... Nie wiem jak to jaśniej wytłumaczyć...

#11 Stolar  | Napisano 23 maj 2005 - 22:17

Stolar
  • Użytkownik
  • Miasto: Zgierz
Przy wykonywaniu takiej „uszczelki” należy być bardzo dokładnym. Jeśli nasza gumka będzie zbyt gruba i wejdzie zbyt ciasno wtedy niemalże uniemożliwi ono napełnienie magazynka(zawór tylko częściowo będzie otwierał się przy napełnianiu i gazu z nabicia starczy nam na około 10 kulek). Jeśli zaś gumka będzie zbyt luźna wtedy trochę gazu dostanie się pod nią i ja „wyrzuci” gdy odejmiemy butle. Trzeba troszkę z tym po kombinować - naprawdę warto gdyż wtedy gaz pięknie się przelewa i nic nie ucieka.
Pamiętajmy też ze gumka z czasem twardnieje i zaczyna się kruszyć. Zalecam wymianę co +/- miesiąc.

Pozdrawiam!

#12 kazik_  | Napisano 23 maj 2005 - 22:21

kazik_
  • Weteran
  • Miasto: Manchester, UK
aha, no to ja chyba zle dopasowalem ta gumke (ukradlem taka z zapalniczki) gdyz mimo jej obecnosci mocno mi psikalo gazem (na zewn.)

#13 makary  | Napisano 29 maj 2005 - 00:06

makary
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Mnie zawsze taka uszczelka z zapalniczki pasowała idealnie, nie twardniała i trzymała szczelność. I nie trzeba było jej docinać ani dopasowywać :)

#14 Kmieciu4eveR  | Napisano 29 maj 2005 - 15:42

Kmieciu4eveR
  • Użytkownik
Ja stosuję w M9 KWA pół-milimetrowej grubości uszczelki wycięte z wentyla rowerowego. Taki detal, a ileż gazu się zaoszczędza ...
KJW w swoich magazynkach montuje coś takiego fabrycznie i strat gazu przy ładowaniu  nie ma... i to jest chyba jedyny plus jaki daję tej firmie

#15 BoT  | Napisano 17 czerwiec 2005 - 11:30

BoT
  • Użytkownik
  • Miasto: Białystok
Oi!
Odświeżę troszkę temat Glocka i zadam pytanie:]
Otóż stałem się szczęśliwym posiadaczek Glocka 19 (seria KSC).
Regulacja HU jest baaaardzo kłopotliwa. Może ktoś ma złoty środek, czym i jak regulować HU, by nie sprawiało to wielu trudności.
Bardzo proszę o pomoc.
Cheers!
BoT

P.S. Skorzystałem z opcji szukaj, ale nic nie znalazłem na ten temat.

#16 Jarcher  | Napisano 17 czerwiec 2005 - 11:34

Jarcher
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Kluczem od HopUpu.  :wink:

#17 BoT  | Napisano 17 czerwiec 2005 - 11:43

BoT
  • Użytkownik
  • Miasto: Białystok
Oi!
Niestety takowego nie posiadam;-) Co można zastosować jako zamiennik?:>
Cheers!
BoT

#18 Foka  | Napisano 17 czerwiec 2005 - 12:00

Foka
  • Zasłużony
  • Miasto: Gdańsk
Jeśli nie masz oryginalnego klucza to masz dwa wyjścia:
1. Dorobić takowy z kawalka blaszki. Nie powinno to być zbyt trudne.
2. Regulować HU zdejmując zamek, wyjmując lufę wew. z HU i wtedy iz nawet palcem powinno sie dać go przekręcić.

#19 bartez8  | Napisano 11 lipiec 2005 - 22:59

bartez8
  • Użytkownik
  • Miasto: Brak
A ja mam problem z GLockiem... mianowicie bardzo często mi się glock zacina, wiecie czym to moze być spowodwane ?

moja 19-stka ma około 4 miesięcy. Stosuje osłone lufy metalową G&G i plastikową co była od nowości na obydwoch problem ten sam... :(

#20 Foka  | Napisano 12 lipiec 2005 - 08:37

Foka
  • Zasłużony
  • Miasto: Gdańsk

bartez8 napisał:

Stosuje osłone lufy metalową G&G i plastikową co była od nowości na obydwoch problem ten sam... :(
Yyyy? Znaczy się zamek?