Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

[Oficjalny] SR-25 [A&K / P&J]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
667 odpowiedzi w tym temacie

#661 MikeOl  | Napisano 03 lipiec 2017 - 05:00

MikeOl
  • Użytkownik
  • Miasto: Oława
Panowie czy wymiana zebatek na te dedykowane shs polepszy kulture pracy gearboxa bo obecnie mam zembatki stock a&k niby wypodkladkowane ale strasznie glosno to pracuje.
Mam tez problem bo czasem zatnie mi sie jezyk spustowy na singlu - wtedy muszę puscic serie i singiel sie odblokowuje -pomysły?
W srodku mam v2long, spr140 na prowadnicy lozyskowanej, tlok z zebami stalowymi, glowica uszczelniona i dysza z aug, lipo 11.1v i mosfet gate 3.2 co daje ok 500fps - nie wiem czy to dobry wynik przy tych zmianach?
Obecnie strzelam na 0.28 i dupy nie urywa.

#662 Mamut  | Napisano 01 sierpień 2017 - 20:18

Mamut
  • Użytkownik
  • Miasto: Warsaw
Kultura pracy po wymianie na SHS powinna się zwiększyć. W mojej replice zębatki 100:300 od SHS bardzo gładko pracują.
Przycinka singla się zdarza. Jest to uzależnione pozycją zębatki tłokowej po oddaniu strzału. Czasem się zdarza, że zębatka jest za nisko i trze o przerywacz przestawiając go.

Ale kulki to ty zmień. Powinieneś mieć 0.36g lub 0.4g przy standardowej hopce.

Użytkownik Mamut edytował ten post 01 sierpień 2017 - 20:18

#663 Kacik  | Napisano 07 wrzesień 2017 - 23:22

Kacik
  • Użytkownik
  • Miasto: Poznań
Witam,
Czy PJ i CA ma dysze tej samej długości?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

#664 zenon21  | Napisano 30 wrzesień 2017 - 10:18

zenon21
  • Użytkownik
  • Miasto:
Cześć,

od bardzo niedawna jestem posiadaczem SR25 od PJ. Na razie zmieniona gumka i lufa, reszta stock. Chciałbym zmienić komorę HU, ale nie wiem na co warto się zdecydować. Z jednej strony komora Pro Win - zachwalana, szczelna, precyzyjna - ale nie da się zamontować Mblocka. Z drugiej strony komory SHS/AirsoftPro, zalety niemal te same, ale ludzie piszą, że HU się rozregulowywuje, ale pasuje do nich Mblock. No i między nimi komora AirsoftPro ze zintegrowanym Mblockiem i regulacją HU za pomocą pierścienia. Niestety jedyne opinie jakie widziałem tu na forum, to takie, że nie do każdej repliki pasuje, i że dystane. Ale nic nt. jakości...

Czy ktoś będzie w stanie doradzić co lepsze? Każda opinia jest na wagę złota.

#665 Mamut  | Napisano 30 wrzesień 2017 - 11:48

Mamut
  • Użytkownik
ProWin był genialny dopóki nie wyskoczyła mu konkurencja. Lepsze to niż stock ale bez szału, owijka z teflonu i tak jest (przynajmniej w mojej giecie). Plusik, że nastaw nie gubi.
Też słyszałem, że AirsoftPro / SHS gubią nastawy. Jak dla mnie, rzecz niedopuszczalna w snajpie.
Może poszukaj komory Ultimate? Łatwo ją rozpoznać, bo ma o-ringi na dole i z tyłu. Podbiła mi fps'y o 50 i trzymała to. No i można wstawić Mblock.

Jakiś czas temu był news na WMASG o nowej komorze z pierścieniową regulacją. To też może być opcja.

#666 zenon21  | Napisano 06 październik 2017 - 22:41

zenon21
  • Użytkownik
  • Miasto:
Zamówiłem sobie tę komorę AirsoftPro ze zintegrowanym Mblockiem. Z racji na niewielkie obycie w świecie tuningu replik ciężko mi będzie obiektywnie przedstawić jakąś opinię. No ale na pewno będzie lepsza od stocka :icon_biggrin:

Użytkownik zenon21 edytował ten post 06 październik 2017 - 22:44

#667 zenon21  | Napisano 12 październik 2017 - 21:06

zenon21
  • Użytkownik
  • Miasto:
Przepraszam, że piszę post pod postem, ale nie mam innej możliwości.

Dotarła do mnie komora AirsoftPro ze zintegrowanym Mblockiem. Niestety, komora ta nie jest w 100% plug&play. Konieczne jest poluzowanie pierścienia delta i lekkie wysunięcie lufy zewnętrznej do przodu. Na szczęście da się to zrobić bez posiadania klucza delta. Wystarczyło zaprzeć szeroki klucz o 2 piny które stabilizują pozycję chwytu przedniego z szynami RIS i udało się go odkręcić. Wadą tego rozwiązania jest utrudnienie w rozbieraniu repliki. Po mocnym dokręceniu pierścienia delta nie da się wybić pinu z lower receivera i rozpołowić repliki. Trzeba za każdym razem luzować i ponownie dokręcać deltę. Co do samej komory, to regulacja działa bardzo fajnie i bez problemu można regulować hop-up paznokciem. Ze względu na swoją konstrukcję nie wydaje się aby docisk mógł się samodzielnie rozregulowywać. Ale to będę w stanie stwierdzić dopiero po przestrzelaniu eserki.

Przy całej operacji rozbierania replikipoległ u mnie jeden z chińskich pinów :( Konieczne było jednostronne rozwiercenie otworu do blokady rury gazowej (pin złamał się w środku i nie dało się go wybić) :( Czy ktoś wie gdzie można dostać szersze piny? Albo gdzie można dostać cały blok gazowy od A&K?

#668 Mamut  | Napisano 13 październik 2017 - 13:26

Mamut
  • Użytkownik
Co do lufy, jak gniazdo jest za długie to je zeszlifuj. Piny do emek dostaniesz w wielu miejscach. Nie smuć się, że masz cyrki. Z tymi chińskimi eserkami zawsze jest rzeźba.