Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Patenty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#81 Foka  | Napisano 22 sierpień 2010 - 18:43

Foka
  • Zasłużony
  • Miasto: Gdańsk
dawiddax, masz oficjalny zakaz pisania debilizmów. Będę Cię obserwował.

#82 dawiddax  | Napisano 23 sierpień 2010 - 10:28

dawiddax
  • Użytkownik
  • Miasto: X
Czemu te słowa wypowiedziane są aż tak dobitnie ;< ? Foka napisałem własne patenty, ktoś się pytał po co z plecaka robić nosze, więc odpowiedziałem. Nie zmuszam nikogo do używania takich patentów, po prostu odpowiedziałem.

żeby nie było oftopa : Nie jestem w 100% pewien ale w Polsce nasze pokrzywy lub inny krzak, po spaleniu (chodzi mi dokładnie o popiół), Skutecznie odstrzasza mrówki. Nie pamiętam jak to był krzak bo kiedyś na obozie facet pokazywał niestety nie przywiązałem zbytnio się do tamtej lekcji :P.

#83 Foka  | Napisano 23 sierpień 2010 - 10:50

Foka
  • Zasłużony
  • Miasto: Gdańsk

Wyświetl postUżytkownik dawiddax dnia 23/8/2010, 11:28 napisał

Czemu te słowa wypowiedziane są aż tak dobitnie ;< ? Foka napisałem własne patenty, ktoś się pytał po co z plecaka robić nosze, więc odpowiedziałem. Nie zmuszam nikogo do używania takich patentów, po prostu odpowiedziałem.
I o to mi chodzi, żebyś takich patentów nie publikował. Transport poszkodowanego z urazem kręgosłupa na noszach z plecaka - to jest skrajny dabilizm.

Powtarzam - pisanie bzdur niebezpiecznych dla ludzi, lub po prostu idiotycznych może skończyć się dla Ciebie blokadą konta.

Wyświetl postUżytkownik dawiddax dnia 23/8/2010, 11:28 napisał

żeby nie było oftopa : Nie jestem w 100% pewien ale w Polsce nasze pokrzywy lub inny krzak, po spaleniu (chodzi mi dokładnie o popiół), Skutecznie odstrzasza mrówki. Nie pamiętam jak to był krzak bo kiedyś na obozie facet pokazywał niestety nie przywiązałem zbytnio się do tamtej lekcji :P.
I o tym też mówiłem - skoro nie wiesz to po co piszesz? Nic nie wniosłeś, no chyba, że się spodziewasz, że ktoś będzie teraz palił każdy krzak pod ręką.

#84 Cn Rudy  | Napisano 23 sierpień 2010 - 12:13

Cn Rudy
  • Użytkownik
  • Miasto: Modrz / Zielona Góra
Dawiddax czy próbowałeś któregoś ze swoich patentów?
I jak napisał Foka, pisz wtedy kiedy będziesz coś wiedział.

#85 dawiddax  | Napisano 23 sierpień 2010 - 13:31

dawiddax
  • Użytkownik
  • Miasto: X
Myślałem że może, któryś z użytkowników przypomni mi ten patent, bo miałem zamiar zrobić wypad z kolegami i był by to dobry patent, może ktoś go kojarzy.

A ludzie jak coś usłyszą to przypominają się im czasami, różne stare rzeczy o których słyszeli pzdr.

#86 MAJOR762  | Napisano 28 sierpień 2010 - 15:16

MAJOR762
  • Użytkownik
  • Miasto: Toruń

Wyświetl postUżytkownik dawiddax dnia 23/8/2010, 14:31 napisał

A ludzie jak coś usłyszą to przypominają się im czasami, różne stare rzeczy o których słyszeli pzdr.
Ja kiedyś słyszałem fajny dźwięk silnika w samochodzie, jak przeczytałem Twój post to mi się przypomniał. Pomogło Ci to coś?? :roll:

#87 Bren  | Napisano 04 wrzesień 2010 - 20:35

Bren
  • Użytkownik
  • Miasto: Wejherowo
Zerknijcie tu, masa przydatnych w terenie patentów:
http://ngt.pl/forum/...adTopic&nr=1063