Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

[OPIS] Ghillie Suit

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1967 odpowiedzi w tym temacie

#1961 Kocur666  | Napisano 11 maj 2017 - 20:48

Kocur666
  • Użytkownik
  • Miasto: Szczecin
https://pl.aliexpres...2d-473ee0283038

Mam taką narzutę - całkiem zgrabna i przewiewna.
Zamierzam sobie taki komplecik też kupić.

Choć zastanawiam się też nad kryptekiem ...:
https://pl.aliexpres...2a-0ce5edf81fbe

#1962 Wertyn44  | Napisano 11 maj 2017 - 21:35

Wertyn44
  • Nowy
  • Miasto:
Nie jest to przypadkiem kit który się rozpadnie przy pierwszym zetknięciu z gałęziami , bo szczerze mówiąc szlagnie trafia jak non stop mi się coś zaczepia o ghillie

#1963 LYSSY88  | Napisano 11 maj 2017 - 22:13

LYSSY88
  • Użytkownik
  • Miasto: Toruń

Wyświetl postUżytkownik Wertyn44 dnia 11 maj 2017 - 21:35 napisał

-Nie jest to przypadkiem kit który się rozpadnie przy pierwszym zetknięciu z gałęziami ,
-bo szczerze mówiąc szlagnie trafia jak non stop mi się coś zaczepia o ghillie
-Wszystkie te stroje robione na siatce typu "moskitiera " mogą się rozpaść/porwać jak się pechowo zaczepi o gałęzie . Są też robione na siatce technicznej/kaletniczej z naszywanymi długimi pasami z  liśćmi , i strój jest mocny ale liście od czołgania się rwą( trzeba przerabiać, od pruć z przodu, naszyć śliski materiał a liście dac do tyłu, ). Wszystk zależy do czego chcesz , niema rzeczy uniwersalnych.
Możesz kupić normalny strój w real camo z Deca i naszyć samemu liście :) (ja w wolnej chwili muszę kupić i doszyć :D )

-Pokaż mi swoje ghillie a powiem Ci czemu nie działa/czepia się o wszystko? :icon_smile:

Użytkownik LYSSY88 edytował ten post 11 maj 2017 - 22:24

#1964 Wertyn44  | Napisano 11 maj 2017 - 23:04

Wertyn44
  • Nowy
  • Miasto:
Ghillie od sprintera tylko kaptur plecy i trochę ramion zakrywa nie zdarzyło mi się przejść przez krzaki o nic nie zaczepiając

#1965 LYSSY88  | Napisano 12 maj 2017 - 06:19

LYSSY88
  • Użytkownik

Wyświetl postUżytkownik Wertyn44 dnia 11 maj 2017 - 23:04 napisał

Ghillie od sprintera tylko kaptur plecy i trochę ramion zakrywa nie zdarzyło mi się przejść przez krzaki o nic nie zaczepiając
I wszystko jasne :)
Szkoła amerykańska,  czyli kratownica z paracordu plus za długa juta.
Albo sprzedaj i kup coś innego :D albo od wiąż jute i daj do krawcowej by zmnijwzyla kratownice ( jeden oodcinek sznurka przeszyla w ddwóch miejscach. I juta max. Ale to max 25cm i wiążesz ją na w połowie).
Milej zabawy ;)

#1966 koso22  | Napisano 12 maj 2017 - 15:42

koso22
  • Użytkownik
Przeszycie kratownicy w większej ilości miejsc też może nie do końca zdać egzamin. Nie będzie już tak je bitnych tuneli ze sznurka ale zawsze może tam wejść gałązka czy cokolwiek co już nie wyjdzie bo jak? Albo wyrwie sznurek albo gałązka musi pęknąć innej opcji nie ma. ;| Przy standardowej siatce kaletniczej jedynym rozwiązaniem jest przywiązywanie pęczków juty mocnym sznureczkiem a najlepiej plecionką (jak nie wiesz o co chodzi zapytaj wędkarza :icon_wink:  ) Nie jest to rozwiązanie idealne bo trochę więcej rzeczy może pójść nie tak no i nawet przy odpowiedniej ilości farszu to się schodzi... Raz coś takiego wiązałem dla siebie i dla kogoś innego już by mi się nie chciało robić. :icon_wink:

#1967 Under B  | Napisano 13 maj 2017 - 16:58

Under B
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa

Wyświetl postUżytkownik Wertyn44 dnia 11 maj 2017 - 23:04 napisał

A najlepsze to jest to, że za to g... Powiedzmy "ghillie", dałeś pewnie z 600zł.

#1968 LYSSY88  | Napisano 13 maj 2017 - 21:04

LYSSY88
  • Użytkownik

Wyświetl postUżytkownik koso22 dnia 12 maj 2017 - 15:42 napisał

-Przeszycie kratownicy w większej ilości miejsc też może nie do końca zdać egzamin.
-Nie będzie już tak je bitnych tuneli ze sznurka ale zawsze może tam wejść gałązka czy cokolwiek co już nie wyjdzie bo jak? Albo wyrwie sznurek albo gałązka musi pęknąć innej opcji nie ma. ;|
-Przy standardowej siatce kaletniczej jedynym rozwiązaniem jest przywiązywanie pęczków juty mocnym sznureczkiem a najlepiej plecionką (jak nie wiesz o co chodzi zapytaj wędkarza :icon_wink:  )
-Nie jest to rozwiązanie idealne bo trochę więcej rzeczy może pójść nie tak no i nawet przy odpowiedniej ilości farszu to się schodzi... Raz coś takiego wiązałem dla siebie i dla kogoś innego już by mi się nie chciało robić. :icon_wink:
-Nie jest to rozwiązanie idealne... ale trochę polepszy efekt, zaznaczam trochę :)
-No zawsze jest takie ryzyko, ale użytkownicy tych "viperów" nie przeciskają się przez krzaki i chaszcze :)
-Może być plecionka wędkarska tylko trzeba dobrze wiązać by się nie rozwiązała, ale też trzeba wiedzieć jak przywiązywać jutę i ją ułożyć, w netach kiedyś szukałem zdjęć bo mi się nie chciało wyjść na podwórko i zrobić a potrzebowałem do prezentacji, i niema tego opisanego...
-Sam taak robiłem kilka ghilli i mi też juz by się nie chciało tak robić :D

Wyświetl postUżytkownik Under B dnia 13 maj 2017 - 16:58 napisał

A najlepsze to jest to, że za to g... Powiedzmy "ghillie", dałeś pewnie z 600zł.
Nie no, materiały są serio zajebiste, tylko projekt jest mh.... przeciętny? Średni w użytkowaniu?  A cena jest ok, biorąc pod uwagę cenę materiałów i robociznę to dobra cena. Porównaj sobie ceny  z identycznymi z USA, to wychodzi dużo taniej. A porównaj z tanimi "ruskimi"  i ich jakością... to wychodzi 3 razy drożej ale tez i 3 razy lepiej jakościowo :)