Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

SpecShop.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
696 odpowiedzi w tym temacie

#1 Medi  | Napisano 29 październik 2004 - 19:19

Medi
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdańsk
czyżby nowy sklep wdarł się do naszego świata?
pobieżnie przejżałem jego ofertę i wydaje mi się, że ceny są interesujące...
W menu jest napisane, że niedługo pojawią się eagi, więc może być ciekawie...
czy ktoś się już z nim zetknął i jakie są jego wrażenia :?:

pozdro.
Medic.

#2 mArx  | Napisano 30 październik 2004 - 17:14

mArx
  • Użytkownik
  • Miasto: Siedlce
wie ktos jak w tym sklepie wybrac rozmiar np t-shirtu, rekawic itd  :) bylbym wdzieczny jak by mi ktos to powiedzial :o

#3 EC-Black Hawk  | Napisano 30 październik 2004 - 17:53

EC-Black Hawk
  • Użytkownik
  • Miasto: Zielona Góra
mArx
ja tam kupiłem mundur , woodlanda kontratkowke, a rozmiar podałem w formularzu zamówienia w dopisku "Uwagi dodatkowe" czy jakoś tak ;)
Ogólnie dobry i szybki kontakt, paczkę wysyłają przez PP i miałem na następny dzień u siebie.

#4 Abaddon  | Napisano 30 październik 2004 - 18:09

Abaddon
  • Użytkownik
  • Miasto:
sklepik jest naprawde wporzadku zamowilem a na drugi dzien mialem towar u siebie a co do kamizelki, mam taka sama jak dzikki i jest naprawde jak za cene 250 zlotych zajefajna i funkcjonalna normalnie bajer :]

#5 Maciej  | Napisano 03 listopad 2004 - 20:44

Maciej
  • Użytkownik
  • Miasto: Poznań
Sklep ma swój "oddział" w Poznaniu na ul. Piekary. Kupiłem u nich gogle taktyczne, które wg. strony powinny wytrzymywać strzał z AEG'a z 0.5 m. I...  wytrzymuja serię ze Steyr Aug'a z 0.5 m., ale zostają ładne przebarwienia i widoczne ślady kontaktu golge-kulka. Kupiłem u nich także kolimator (39zł :) ) działa dobrze; Walthera P99, bardzo dobrze "naprawili" go na podstawie gwarancji (dali mi nowego...).

#6 Glauberyt  | Napisano 12 grudzień 2004 - 12:43

Glauberyt
  • Użytkownik
  • Miasto: Gniezno
No więc byłem wczoraj u nich w Poznaniu(a raczej nie byłem), ponieważ nie otworzyli. Tj. sobota, a piszą, że od godziny 10.00 jest otwarte... Czekałem do 10.30 i dupa...

#7 Robson  | Napisano 30 grudzień 2004 - 22:21

Robson
  • Użytkownik
  • Miasto: Zielonka k.Warszawy
dostalem swoja ETLBV.... dobra robota :) polecam ten sklep, a jaki faajny dlugopis dali firmowy !! :P

#8 pops  | Napisano 13 styczeń 2005 - 18:33

pops
  • Użytkownik
  • Miasto: Tychy
Tydzien temu zamowilem kompas i kulki. Po pewnych perypetich okazalo sie ze nie ma kompasow.... nie moglem poprzez maila dojsc do zakonczenia sprawy, jednak moj telefon zalatwil wszystko. Ustalilem ze zamiast kompasu wezme kamizelke
Wlasnie dostalem paczke :wink:  
W srodku byla reklamowka w ktorej znalazlem kamizelke LBV i kulki
Naprawde polecam sklep :wink:  Mila obsluga i towar w 2 dni :)

#9 Morfeusz  | Napisano 15 styczeń 2005 - 06:40

Morfeusz
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków
Tez jestem zadowolony w ciagu 2 dni dosżła przesyłka z kombinezonem taktycznym :P  w srodku reklamówka + jakies naklejeczki i co jawazniejsze KOMBINEZON
Równiez polecam!! :!:

#10 pops  | Napisano 17 styczeń 2005 - 14:44

pops
  • Użytkownik
  • Miasto: Tychy
Wlasnie doszla paczka. Sciagam papier ktorym bylo owiniete pudelko patrze......a tu pudelko po lornetce 8O  Mysle "moze tak zabezpieczyli" ,otwieram ,przekopuje pianki, i sa moje Uvex I-vo.
Nie bede sie powtarzal ale sklep super :wink:

#11 Sony  | Napisano 31 styczeń 2005 - 08:25

Sony
  • Użytkownik
  • Miasto: Tarnów
W czasie jednej z dyskusji z ojcem postanowiliśmy zamówić dwie racje USA - MRE. Ojciec stwierdził, że w górach przyda się taki żelazny pakiet. Zamawiamy dwie sztuki - jedną na spróbowanie.  :D  Wieczorkiem  telefon - Specshop dzwoni - i pyta się o menu : mieli do wyboru różne smaki. Qrcze jak bym pizzę na telefon zamawiał.  :D  :D Po dwóch dniach dzwoni listonosz - MRE przyszły.
Polecam Specshop - super obsługa.

#12 val  | Napisano 09 kwiecień 2005 - 16:44

val
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Ode mnie jak najwiekszy plus, oto dlaczego:

1) Profesjonalne podejscie do klienta, cierpliwy kontakt przez telefon, wyczerpujace, rzeczowe odpowiedzi na pytania. Sposrod calego zamowienia dwa artykuly okazaly sie niedostepne, o czym zostalem telefonicznie powiadomiony i ustalilismy dalsze kroki postepowania (zaproponowano mi wstrzymanie calej paczki i poczekanie 2 dni na dojscie towaru, albo wyslanie towaru na 2 tury).
Poza tym na biezaco bylem informowany o stanie paczki (czy skompletowane, czy wyslana)

Sama paczka przyszla solidnie owinieta tasma klejaca, a zawartosc byla w pudelku od....Butow Magnum Classic :wink: (same ciuchy zamawialem)

2) Jedna z lepszych ofert w sieci, konkurencyjne ceny,  wyczerpujace opisy artykulow prezentowanych na stronie, promocje.

Zamowilem artykuly na laczna kwote okolo 480 zl i chyba kolejne zakupy bede tam rowniez robil.

#13 Nebril Muner  | Napisano 30 kwiecień 2005 - 17:58

Nebril Muner
  • Użytkownik
  • Miasto: Borówiec
Ja najpierw pojechałem tam po pistolet, chciałem wziąć Socoma Marui, ale sprzedawca podsunął mi inny, (tańszy) ze zbliżonymi osiągami, pomógł dobrać szelko do kabury i wogóle bardzo tam fajnie. P jakimś czasie zamówiłem kulki - doszły bez przeszkód.

#14 Adams G&B  | Napisano 09 maj 2005 - 23:17

Adams G&B
  • Użytkownik
  • Miasto: Bilcza/W-wa
Obsługa perfekt. jeżeli nawet cos nie mają w magazynie, na bieżąco informuja o wszystkim i wysyłaja niemal natychmiast.

#15 behemo(n)th  | Napisano 11 maj 2005 - 17:51

behemo(n)th
  • Użytkownik
  • Miasto: Częstochowa
Ja kupiłem u nich wczoraj SOCOM'a i kulki do niego. Dziś otrzymałem maila, że towar został wysłany, a przed chwilą zadzwonili ze specshopu z wiadomością, że wyślą go dopiero jutro. Na mnie robi to wrażenie solidności i zainteresowania klientem, pomimo tego opóżnienia.

#16 Kiwi  | Napisano 12 maj 2005 - 14:47

Kiwi
  • Weteran
  • Miasto: Wejherowo
WIELKI +dla panów ze SPECSHOPU. Zamawiałem u nich SPASa a kulki. Cały czas dobry kontakt, przysłali mi więcej fotek, i przesłali na własny koszt w zamian za to, że napiszę dla nich recenzję na stronę. Polecam

#17 Everon  | Napisano 13 maj 2005 - 15:08

Everon
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków
Wczoraj zamowilem helm Fritz do ASG ... pomsylalem fajna cena.. dostałem szybko maila, wplacilem na konto , za chwile odpisali ze kasa juz dotarła... i ze wysylaja tego samego dnia. Dzisiaj o 14 , listonosz zadzwonił ( wiadomo ile razy ) , otwieram Paczka jest .... Świetny Sklep , bardzo polecam

#18 Doomix  | Napisano 14 maj 2005 - 11:09

Doomix
  • Użytkownik
  • Miasto: Rudnik nad Sanem
Duży plus odemnie dla tego sklepu. Paczka doszła na drugi dzień bardzo dobrze zapakowana. Wszystko zostało zrealizowane błyskawicznie.
POLECAM

#19 BossAFrOs  | Napisano 14 maj 2005 - 13:43

BossAFrOs
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Znalazłem na Necie sklep SpecShop. Po przyjrzeniu się bliżej, stwierdzam, że ich towar jest tani i dość dobrej jakości. Po przedzwonieniu do nich, zasypując ich masą przeróżnych, często głupich pytań, dokonałem wyboru. H&K Soccom firmy TM razy 3 i parę innych gadżetów. Przesyłka dotarła następnego dnia!! Po prostu mistrz!! Obsługa jest cierpliwa, odpowiedzi fachowe i wyczerpujące, a paczka jak i sam towar świetnie zabezpieczona na czas transportu!! Co do modelu Soccom firmy Tokyo Marui'a to jest to zdecydowanie jedna z najlepszych sprężyn w tym przedziale cenowym.Szczerze Polecam!!

#20 Kiwi  | Napisano 16 maj 2005 - 09:13

Kiwi
  • Weteran
  • Miasto: Wejherowo
Już umieścili na stronce moją opinię 8)
I nie napisałem wcześniej-do SPASa dali  1000 kulek gratis-dosyć słabej jakości, ale zawsze się przyda.