Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

redberet.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#1 kacaperek  | Napisano 12 lipiec 2009 - 18:02

kacaperek
  • Użytkownik
  • Miasto: trzebnica
Ktoś coś kupował w tym sklepie? Jak wygląda obsługa i ewentualny serwis?

#2 kacaperek  | Napisano 23 lipiec 2009 - 15:05

kacaperek
  • Użytkownik
  • Miasto: trzebnica
Kupiłem i szczerze polecam. Mimo tego,że wysłałem do nich maila ok. 22 to dostałem odpowiedź po paru minutach. Paczka ładnie zapakowana, nawet dodali kartkę z poradami jak obsługiwać AEGa

#3 Grosio  | Napisano 28 marzec 2010 - 17:39

Grosio
  • Użytkownik
  • Miasto: Wyszków
Był już chyba temat o tym sklepie.
Ceny widać są bardzo niskie, co jest ciekawe. M4 RAS II jest 200 zł tańsza niż na taiwanie. Pisałem do nich miesiąc temu ws dostępności tej repliki i po dziś dzień cisza :P

#4 bass21  | Napisano 28 marzec 2010 - 17:52

bass21
  • Użytkownik
  • Miasto: olesno
ale kacaperek pisze że wszystko ok

A CM.041B JEST TEŻ TAŃSZY O 80ZŁ  może mało klientów mają i chcą ich przyciągnąć

Użytkownik bass21 edytował ten post 28 marzec 2010 - 17:54

#5 Grosio  | Napisano 28 marzec 2010 - 19:36

Grosio
  • Użytkownik
  • Miasto: Wyszków
Nie robiłem tam zakupów więc nie wiem czy się wywiązują z transakcji itp. Mogę tylko powiedzieć, że pod względem kontaktu z klientem zawiedli.

#6 wojas175  | Napisano 31 marzec 2010 - 13:05

wojas175
  • Użytkownik
  • Miasto: Luboń
Kupiłem u nich replikę i uczucia mam mieszane w sklepie internetowym replika była dostępna, przelałem pieniądze i czekam.
po 2 dniach nieobecności kuriera zadzwoniłem do sklepu gdzie uświadomiono mnie że replika płynie jeszcze statkiem do Polski, sprzedawca zwodził mnie praktycznie codziennie że jutro paczka będzie w rezultacie czekałem 7 dni.

A poza tym paczka zgodna z opisem i dobrze zapakowana jednak ceny w tym sklepie w niektórych przypadkach są pozytywne.

Użytkownik wojas175 edytował ten post 31 marzec 2010 - 13:06

#7 jakubgac  | Napisano 08 maj 2010 - 21:49

jakubgac
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Świetny sklep. Bardzo polecam. Kupiliśmy u nich 3 karabiny. Wszystko jak trzeba, dobre ceny i mili pracopwnicy. Bardzo dobry customer service - pelny kontakt telefoniczny.

Szczerze polecam.

Kupilismy cm.041 cm.04.. AK :) i g36

#8 kewinpol  | Napisano 04 czerwiec 2011 - 19:39

kewinpol
  • Użytkownik
  • Miasto:
Witam ostatnio zakupiłem na Allegro na aukcji RedBeret replikę JG G608 . Polecam sklep, pełen profesjonalizm nie mam nic do zarzucenia. Jedynie co mi się nie podobało to, że replik nie mieli na stanie i musiałem trochę czekać, ale to nie trwało długo. Polecam sklep.

#9 gulka335  | Napisano 27 lipiec 2011 - 15:01

gulka335
  • Użytkownik
  • Miasto: Opaka
Witam

Sklep polecam w 100% szybka wysyłka, tańsze repliki, kontakt telefoniczny genialny, a do tego przy większym zamówieniu zawsze coś dodadzą za FREE.

#10 SturmFJ  | Napisano 28 sierpień 2011 - 17:36

SturmFJ
  • Użytkownik
  • Miasto: Ostrołęka/Warszawa
Zakupu dokonałem na ich koncie na allegro - 100% pozytyw, świetna obsługa i kontakt, ekspresowa przesyłka (mimo że zakupy do największych nie należały).

#11 Żółwik  | Napisano 06 listopad 2011 - 23:36

Żółwik
  • Użytkownik
  • Miasto: Brzeziny
Kupiłem u nich replikę KWA M4. Wszystko ok - dobry kontakt, współpraca i konkurencyjne ceny. Co prawda musiałem trochę poczekać ponieważ ostatnia sztuka która była dla mnie okazała się uszkodzona (problem z Gearboxem) jednak po upływie 2,5 tygodnia przybyła nowa dostawa. Emeczka trafiła do mnie i jestem z niej zadowolony (oczywiście KWA v2 ). Do tego wziąłem trochę akcesorii

Szczerze polecam :maniak_OK:

#12 Bodzio90  | Napisano 21 grudzień 2011 - 16:45

Bodzio90
  • Użytkownik
  • Miasto: Rybnik
Szybki kontakt z nimi, na maile odpowiada w przeciągu 15 minut, nawet jeśli chodzi o godziny wieczorne i weekendy. Kupiłem u nich CM.048M na allegro (użytkownik orangenet-polska to ich konto) w cenie 649zł, przy czym na gunfire ta replika jest 100zł droższa. Zamówienie w niedziele, przesyłka w domu w środę po południu. Polecam szczerze.

#13 CQBRAY  | Napisano 13 styczeń 2012 - 20:05

CQBRAY
  • Użytkownik
  • Miasto: Świebodzin
Narazie mam mieszane uczucia. Zamówienie i wpłata w poniedziałek. Do dziś brak towaru i brak odpowiedzi na pytanie gdzie jest przesyłka...

#14 bender  | Napisano 19 styczeń 2012 - 00:53

bender
  • Użytkownik
  • Miasto: Bydgoszcz/Warszawa
Byłem w sklepie na miejscu. Z zewnątrz budynek wygląda niepokojąco, ale jak już wszedłem do sklepu to było ok. Kupiłem jeden drobiazg, dostałem zniżkę i nawet parę wskazówek na temat poszukiwanej rzeczy.

Polecam. :)

#15 assa1  | Napisano 20 luty 2012 - 12:23

assa1
  • Użytkownik
  • Miasto: warszawa
Polecam. Kupiłem w Redberecie moją G36 i jestem pod wrażeniem obsługi. No i, cena była bardzo dobra. Nie wiem, jak u nich z wysyłką bo kupowałem u nich w sklepie stacjonarnym.

#16 mikihis  | Napisano 08 marzec 2012 - 16:52

mikihis
  • Użytkownik
  • Miasto: Vhodzież
Witam . Szczerze nie polecam. Wiedząc że mam 14 lat "cwaniakowali " . Zamawiałem kamizelkę taktyczna czarna i 4 mag low cap 68 kulek. Dzwoniłem do nich i pytałem co z zamówieniem to powiedzieli że nie mają czarnych , mogli sami zadzwonić . Powiedziałem ,że może być coyote brown . Wszystko niby okey . W opisie tej kamizelki mieli że w ładownicy mieszczą się po 2 magazynki . Otwieram paczkę, patrze i widzę że nie wchodzą po 2 na 200%. A magazynki... zamawiałem 4x68 kulek a dostałem 1x68 i 3x35 .  Na koszty odsyłek itd komuś może nie starczyć pieniędzy . Powiedzmy że 0.5 /10

#17 Attero  | Napisano 08 marzec 2012 - 17:02

Attero
  • Użytkownik
  • Miasto: Ostrów Wlkp./Kraków
A ja ich polecę, we wtorek wieczorem zamówiłem batkę, kulki i magazynek, w czwartek już było wszystko u mnie :)

#18 GuloGulo  | Napisano 02 kwiecień 2012 - 18:16

GuloGulo
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Czy ktoś miał doświadczenia z realizacją reklamacji przez redberet?
Przyznam szczerze, że to co się na  razie dzieje to żenada. Zamówiłem u nich duperelę: kapelusz. Przysłali nie ten rozmiar (naprawdę jest za mały). Złożyłem reklamację 26.03.2012 przez ich system reklamacyjny i mimo dwóch zapytań przez formularz kontaktowy milczą do dziś. Żeby jeszcze mięli tych reklamacji jakieś setki, ale moja ma numer ... 9 (słownie: dziewięć). Może myślą, że te 44 PLN to sobie odpuszczę? Ale ja nie odpuszczę.

#19 GuloGulo  | Napisano 17 maj 2012 - 09:15

GuloGulo
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Co prawda mam za małe doświadczenie we współpracy ze sklepem - 1 zakup - ale jestem bardzo niezadowolony ze "współpracy" z nimi. Od zakupu (zupełnie nieudanego - jak pisałem wyżej - przysłali nie ten rozmiar) do definitywnego rozwiązania sprawy minęły 2 miesiące i to nie z mojej winy. Wszystkie czynności z mojej strony zajmowały góra 2-3 dni (wpłata, złożenie reklamacji po odbiorze towaru, zwrot towaru), za to reakcja sklepu trwała tygodniami. Co prawda, w końcu, zwrócili mi pieniądze (razem z kosztami wysyłki zwrotnej) bez dyskusji, ale czas jaki im to zajęło jest poza wszelkimi standardami. Za rozwiązanie sprawy - malutki plusik, reszta sprawy mnie odstręcza. Niestety - nie polecam.

#20 wojtek_  | Napisano 24 maj 2012 - 21:57

wojtek_
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Bardzo polecam. Wczoraj w nocy zaakceptowałem zamówienie a już dziś je odebrałem. Sprzęt nietypowy bo M4 GFC i KP06 KJW. Do tego z własnej inicjatywy dali mi rabat i parę gratisów.