Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

[Oficjalny] SWD Dragunow [A&K]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1405 odpowiedzi w tym temacie

#1401 Shangrii  | Napisano 13 czerwiec 2017 - 09:56

Shangrii
  • Użytkownik
  • Miasto: Stalinogród
Potfurr - generalnie z tego co pamiętam, to Mendi wspominał ze konwersja ma generalnie samopowtarzalność kosztem kilku FPSów. Z problemów to tylko fakt nacinania suwadła pod rurki by wyregulować hopa i - jeśli mnie pamięć nie myli - brak selektora (chociaż w tym przypadku powinniśmy mówić o bezpieczniku).

Sam sie zastanawiam czy brać SDiK, czy jednak uzbierać ten hajs na PDiK. Chętnie usłyszę opinię.

#1402 Mendi  | Napisano 13 czerwiec 2017 - 13:55

Mendi
  • Supermoderator
  • Miasto: Jarosław
@Shangrii
masz częściowo rację, jeśli chodzi o wycinanie suwadła pod STARE pdik, a bezpiecznik dorobiłem. O nowej konwersji nie chcę się tu rozpisywać, wsio będziecie mieć łopatologicznie w artykule. Jest w końcu obrabiany przed publikacją, czyli lada dzień.

Tak mnie odrobinę kusi by zamontować gumkę flat od Modify, taką:
https://gunfire.pl/p...-Up-Modify.html
Jako tako sam klasyczny r-hop się w swd nie bardzo sprawdził, w sensie nie poprawił niczego względem czeskiej komory z guma promyka. A przynajmniej u mnie. Docisk w komorze czeskiej jest i tak na płask, tylko powierzchnia ciut mniejsza. Jako, że rozwiercałem komorę i dawałem szerszy dystanser (z wyciora), ma tak ze 4mm średnicy, to mogłoby wypalić z gumą Modify.

Opinie pod produktem są jak zwykle skrajne. Ma to ktoś, testował?

http://wmasg.pl/pl/news/show/784446

klękajcie narody, jedynie 42 dni w kolejce do publikacji...

#1403 Shangrii  | Napisano 30 czerwiec 2017 - 10:26

Shangrii
  • Użytkownik

Wyświetl postUżytkownik Mendi dnia 27 czerwiec 2017 - 20:46 napisał

http://wmasg.pl/pl/news/show/784446

klękajcie narody, jedynie 42 dni w kolejce do publikacji...

No nareszcie! Czyli już mogę wykładać kasę na stół :icon_biggrin:

Tak dopytam - czy jak natniemy dremelem w 5-10 minut suwadło tak, by było miejsce na wężyki do odciągnięcia suwadła, to ta konwersja nie ma już żadnych wad?

I druga rzecz - W końcu butla, czy jak sie nie ma dostępu do napełniacza, to obskoczy sie to na kapsułce?

I co do czeskich konwersji, to nie wiem czy widziałeś tego najnowszego kwiatka :icon_biggrin:
http://deltashop.pl/...r-soft-gun.html

Użytkownik Shangrii edytował ten post 30 czerwiec 2017 - 10:28

#1404 Mendi  | Napisano 30 czerwiec 2017 - 14:31

Mendi
  • Supermoderator
W tej najnowszej konwersji nie chodzi o wężyki, cała konwersja jest długa i blokuje suwadło. Wydajność na kapsule masz w artykule.

Co jest fajniejsze od koszernego swd? To tak jak w przypadku pięknej, nagiej kobiety - lepsze są dwie, lub dwa koszerne swd:
Dołączona grafika

Drewienka i baki z ostrego, przy czym mój to ma kolbę styraną a drugi ma glanc nówkę z magazynu. W tym niżej idzie jeszcze do wymiany montaż bp-02 pod optykę (to to na fotce zenit 6x40 z angielskimi napisami, bardzo ładny obraz) i do zamontowania jest sdik.

A i taka dygresja dla fanów części Airsoftpro (ja uznają od nich jedynie komory hu), to jest ichnia głowica cylindra pod swd, po oddaniu ok. 200 strzałów przy 600fps. Amortyzator się rozsypuje dosłownie. A dla porównania bartowska głowica z wklejoną stockową gumą, kiedyś moja teraz u kumpla w replice sprężynowej, śmiga bez zmian 4 rok i pewnie drugi raz tyle posłuży.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#1405 Shangrii  | Napisano 17 lipiec 2017 - 14:00

Shangrii
  • Użytkownik
Panowie, takie krótkie pytanie. Ma ktoś może suwmiarkę i PSO-1 i mógłby powiedzieć jaka jest średnica wewnętrzna osłony przeciwsłonecznej? Zależy mi na tym, bo szkoda mi optyki na przypadkowe ludziki z "eMką sznajperską" strzelające na 30m z auto 500fps i chciałbym dopasować sobie flashkiller (wiem, herezja, ale akurat tu kasa>koszerność) Bo u mnie raz wychodzi 29,65/70mm a raz 29,35 i nie wiem, czy to moja suwmiarka mnie robi w bambuko, czy ja coś źle mierzę.

Edit: dla sprostowania i pewności - luneta oczywiście oryginalna, nie kitajec.

Użytkownik Shangrii edytował ten post 17 lipiec 2017 - 14:01

#1406 Mendi  | Napisano 17 lipiec 2017 - 14:34

Mendi
  • Supermoderator
Jeśli masz oryginalną optykę PSO-1 to olej osłony, tam szkła są grube i szklane (co nie jest obecnie takie pewne). Kilka razy dostałem po swoim POSPie, kulki rozpryskują się na szkle bez uszczerbku dla optyki. A jeśli dostaniesz serię na tubus to w zasadzie też nic się stać nie powinno, to było stworzone z myślą o użytku na broni palnej, przez Ruskich, a oni wiadomo, musieli mieć gniotsa niełamiotsa.

Wyświetl postUżytkownik Mendi dnia 24 czerwiec 2017 - 22:50 napisał

Aście się rozpędzili... no nic, wydzielę to do osobnego topicu, w jakimś głęboko ukrytym dziale.

Jak obiecywałem, tak zrobiłem. Wasze akademickie herezje o spinach i innych Maryniach są przeniesionej TUTAJ
Tam możecie się doktoryzować.