Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Taiwangun.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1294 odpowiedzi w tym temacie

#1281 Foton  | Napisano 15 luty 2017 - 14:15

Foton
  • Użytkownik
  • Miasto: Syców/Oleśnica
To za pobraniem trzeba. Brałem tak ze 2 razy i także zero problemów. Ale nikogo nie bronię i cieszę się, że mam takie szczęście :)

#1282 Siofer  | Napisano 16 luty 2017 - 16:54

Siofer
  • Użytkownik
  • Miasto: Kiełpino
Witam! Temat przeglądam od jakiegoś czasu, a teraz postanowiłem sam się wypowiedzieć. Jako początkujący "asgej" postanowiłem za radą wielu graczy kupić legendarną cymę 028, ale z powodu braku środków postanowiłem chwilę poczekać. Na taiwangun-ie pojawiła się po (lub przed) strasznym satanistycznym świętem promocja -50% na wybrane karabiny szturmowe. Moim oczom ukazała się cyma 031b, więc z prędkością przysłowiowego Mirka widzącego zdrowego passata kliknąłem dodaj do koszyka i dokonałem transakcji. Replika przyszła do mnie dwa dni później, bo zamawiałem wieczorem. Zadowolony od razu naładowałem baterię i strzelałem do czegoż to się dało, aż w końcu replika przestała strzelać, a po naciśnięciu spustu było słychać tylko i wyłącznie stuknięcie. Replikę odesłałem do serwisu taiwangun-a. Tam serwisant zrobił swoje, oraz napisał mi na kartce ze zgłoszeniem co się stało, a mianowicie zmielona zębatka silnikowa. Replika wróciła, a po pięciu dniach (strzelałem ogniem pojedynczym) znów się zacięła. Odesłałem ją znów, wróciła do mnie i lecz tym razem wcale nie strzelała po "naładowaniu" baterii. Lekko podirytowany znów ją odesłałem. Po paru dniach zadzwonił do mnie serdeczny serwisant i powiedział mi, że moja ładowarka po maksymalnym dociśnięciu wtyczki do gniazda nie ładuje mojej baterii. Po krótkiej rozmowie powiedział, że dołączy mi nową. No i tak też się stało. Replika wróciła i działa od tamtej pory jak złoto!

Użytkownik Siofer edytował ten post 16 luty 2017 - 16:56

#1283 Foton  | Napisano 03 marzec 2017 - 14:44

Foton
  • Użytkownik
Zakupiłem znowu towar i znów polecam :icon_biggrin:

Zakupy we wtorek w nocy (godzina prawie 0.00), dzisiaj około 11.00 (tj. po 60 godzinach) odebrałem przesyłkę. Metoda płatności przelew zwykły (pewnie dlatego taki czas i tak w sumie niezły).

Zakupione szybkoładowarki, pasek i system hydracyjny - wszystko ok i bez zarzutu :icon_smile:

Użytkownik Foton edytował ten post 03 marzec 2017 - 14:45

#1284 Narcyzek  | Napisano 28 marzec 2017 - 14:18

Narcyzek
  • Użytkownik
  • Miasto:
Zamówiłem Cm.028 , kulki , okulary , Shotgun 003 w 2 różnych paczkach ( nie pytajcie dlaczego) i Dostaję masę e-mail ze zmianą statusu zamówienia.. Tyle że jest to ciągle ten sam status ZREALIZOWANE ( i tak w obu paczkach) Pewnie kurier ją ma , ale czemu sprawdzić statusu nie mogę ;o ?

Szukając w wyszukiwarce UPS nic nie pokazuje od zamówienia mija 24h (pobranie), napiszę jak sprawa się ruszy ;d

Użytkownik Narcyzek edytował ten post 28 marzec 2017 - 14:21

#1285 Nitro  | Napisano 28 marzec 2017 - 16:12

Nitro
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdynia/Chojnice
Zdecydowanie polecam.

Obsługa podchodzi z humorem, i odpowiadają na każde pytanie. Jeżeli chcę wiedzieć coś o replice, czego nie ma w opisie sprawdzą to na serwisie i oddzwonią. Nie tak jak w sklepie na G.

Ostatnio dokonałem zwrotu klamki bo mi zwyczajnie nie leżała. Zero problemów, i formalności. Pieniądze po tygodniu na koncie.

#1286 Wacol  | Napisano 15 maj 2017 - 16:06

Wacol
  • Moderator I
  • Miasto: Wielka Metropolia Swarzędzka
Zamawiam tam co prawda od 2007, ale tak z przerwami co 2-3 lata. Największe zamówienie było za ok. 1000 PLN, ale przeważnie pierdoły w okolicach 100 PLN.

Od lat bez problemu, a towar jest przyzwoitej jakości. Co prawda nie zamawiałem tam chińskich szpejów, a chińskie repliki i części do nich, ale zawsze byłem zadowolony z tego, co dostałem.

#1287 Foton  | Napisano 16 maj 2017 - 14:12

Foton
  • Użytkownik
Dzisiaj dostałem paczkę, wszystko bez zastrzeżeń i znowu realizacja na duży plus (zakup sobota w godzinach nocnych :icon_biggrin:), przygotowanie i wysyłka wczoraj - dzisiaj o 12.00 UPS u mnie :icon_biggrin:

Użytkownik Foton edytował ten post 16 maj 2017 - 14:12

#1288 krycha_666  | Napisano 17 maj 2017 - 12:40

krycha_666
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków
Sklep odwiedzam osobiście, chociaż zamówienia składam internetowo. Nie mam zastrzeżeń, jeśli chodzi o wysyłki nie jestem w stanie się wypowiedzieć.

#1289 Mixon  | Napisano 17 maj 2017 - 16:07

Mixon
  • Użytkownik
  • Miasto: Trójmiasto
Zamówiłem UARa w poniedziałek, a dzisiaj przyszedł. Dorzucili poza wybranym gratisem smycz, wyniki z chrono i póki co wszystko okej.
Olali co prawda prośbę/pytanie o przelutowanie wtyczki za dopłatą, no ale to już sobie sam kiedyś zrobię :P

#1290 griszek  | Napisano 23 maj 2017 - 20:41

griszek
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Cztery zamówienia, cztery razy bez zarzutów, przy okazji wyszło że kurierowo do mnie [wawa] DPD jest jakieś 5 godzin szybszy od UPSa ;)

#1291 -Zimny-  | Napisano 05 czerwiec 2017 - 07:43

-Zimny-
  • Użytkownik
  • Miasto: Okolice Iławy
Siema, będę wysyłał do nich snajperkę na reklamację, jak to wygląda? ile się czeka? naprawią, czy wyślą drugą? Nigdy nie korzystałem z reklamacji, karabin przestał mi strzelać w body, więc to wina produktu, a wcale nie korzystałem z niego dużo

Kolega przeczyta temat, następnie skontaktuje się z sklepem, a finalnie zapozna z regulaminem działu :-)
Osobiście zacząłbym od kontaktu z sprzedawcą... /Szmeru

Użytkownik szmerglu edytował ten post 05 czerwiec 2017 - 17:13

#1292 Bober00  | Napisano 09 czerwiec 2017 - 20:48

Bober00
  • Użytkownik
  • Miasto: Gorzów Wielkopolski
Zamówienie we wtorek, towar dzisiaj u mnie. Jak zwykle zero problemów. Przez parę dni miałem zrobiony koszyk i dostałem maile pt. "chyba o czymś zapomniałeś, nie chcesz zabrać tych rzeczy ze sobą?" :)

#1293 Budweiser  | Napisano 07 lipiec 2017 - 15:02

Budweiser
  • Użytkownik
  • Miasto: Świętochłowice
Kolejne zamówienie z TG jest w drodze. Miałem sporą przerwę, także nie wiem od jak dawna dodają wybrany gratis, których to wybór zwiększa się czym droższe jest zamówienie. Niby drobiazg a cieszy ;)

#1294 celtol  | Napisano 07 lipiec 2017 - 21:57

celtol
  • Użytkownik
  • Miasto: Gorzów Wlkp
Polecam, obsługa klienta na wysokim poziomie. Plus jeszcze te bonusy za większą wartość zakupów (opaski do oznaczania zawsze się przydadzą :icon_razz2:  )

#1295 krobug  | Napisano 15 lipiec 2017 - 10:50

krobug
  • Nowy
  • Miasto:
Zamówienie przyszło w dość szybkim tempie. Na plus początkowy przegląd, regulacja fpsów i gratisy na minus niestety niespełniona prośba o wymianę stockowej gumki hopa, którą dorzuciłem do zamówienia.