Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Remington 870 - 8870, 8870A, 8970, 8970A [SY]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
149 odpowiedzi w tym temacie

#41 Powała  | Napisano 02 lipiec 2013 - 08:43

Powała
  • Użytkownik
  • Miasto: Łódź
Informacja dla zainteresowanych.
19.06 i w związku z brakiem odpowiedzi, powtórnie 28.06. zadałem GUNFIRE pytania:

Cytat

1. Z jakiego materiału jest wykonany mechanizm wewnętrzny strzelby,
plastik czy metal?
2. Jaka jest długość lufy wewnętrznej?
3. Czy istnieje możliwość zamontowania lufy precyzyjnej?
4. Czy istnieje możliwość zamontowania szyny RIS?

01.07. otrzymałem odpowiedź:

Cytat

1. Wykonany jest z metalu
2. 280mm
3. Zapewne tak, lecz konieczne jest zastosowanie lufy dedykowanej do tego
modelu. Obecnie nie posiadamy.
4. Nie ma takiej możliwości.

Jeśli wierzyć informacji a to różnie bywa, mamy do czynienia z repliką unowocześnioną, gdyż jej poprzedniczka miała mechanizm plastikowy, a lufa wewnętrzna miała długość 240 mm. Jedna i druga zmiana jest z korzyścią  dla jakości repliki. Niestety wzrosła również jej cena o 35 zł ale to jest wynikiem zastosowania drewna, gdyż jej odpowiednik z ABS jest w zbliżonej cenie do wersji sprzed trzech lat.
Ponieważ poprzedniczkę "szlag trafił" zastanawiam się nad kupnem tej repliki.

#42 Errhile  | Napisano 02 lipiec 2013 - 09:12

Errhile
  • Użytkownik
  • Miasto: Szczecin
A to z miła chęcią przeczytam, jakie będizesz miał obserwację po jej rozkręceniu i zbadaniu w warunkach polowych też :)

#43 Powała  | Napisano 03 lipiec 2013 - 06:58

Powała
  • Użytkownik
  • Miasto: Łódź

Wyświetl postUżytkownik Errhile dnia 02 lipiec 2013 - 09:12 napisał

A to z miła chęcią przeczytam, jakie będizesz miał obserwację po jej rozkręceniu (...)
Nie licz na to, mam antytalent mechaniczny... :icon_confused:

Wyświetl postUżytkownik Errhile dnia 02 lipiec 2013 - 09:12 napisał

(...)
i zbadaniu w warunkach polowych też :icon_smile:
Jeśli kupię, masz jak w banku. :icon_wink:

#44 leriander  | Napisano 03 lipiec 2013 - 19:18

leriander
  • Użytkownik
  • Miasto:
Heh to mam nadzieję, że kupisz. =D Też jestem zainteresowany. No chyba, że nie wytrzymam i sam kupię XD

#45 Mlekozerca  | Napisano 10 lipiec 2013 - 18:45

Mlekozerca
  • Użytkownik
  • Miasto: Wolin
Też przymierzam się do kupna tej repliki. Jak się zdecyduje to pokażę tutaj jej bebechy, może jakieś zmiany będą.

#46 Lesio  | Napisano 22 lipiec 2013 - 07:34

Lesio
  • Użytkownik
  • Miasto: Wrocław
Kupiłem drewniaka. wie ktoś, jak ściągnąć chwyt przedni? muszę przerobić to drewno trochę.

#47 leriander  | Napisano 25 lipiec 2013 - 13:17

leriander
  • Użytkownik
  • Miasto:
Możesz coś więcej powiedzieć? Rozkręcałeś? Nie wiem jak zdjąć chwyt, może trzeba lufe zewnętrzną odkręcić i chwyt zsunąć? =p

#48 Lesio  | Napisano 25 lipiec 2013 - 15:31

Lesio
  • Użytkownik
no nie wpadłbym na to, wiesz? :P już całego rozmontowałem, na szczęście posiada coś a'la szkielet GB, więc mogłem korpus ładnie usunąć.
Na pocztek wymienię śruby na imbusy, dłuższe. dorobię ich trochę, bo np. lufa trzyma się na jednym o długości jakiś 3 mm. z kolbą również nieciekawie - montaż mojej jest od nowości uszkodzony.

#49 leriander  | Napisano 25 lipiec 2013 - 16:58

leriander
  • Użytkownik
  • Miasto:
No a jak z tym mechanizmem wewnętrznym? Tak jak gunfire pisał z metalu? =p

#50 Lesio  | Napisano 25 lipiec 2013 - 18:40

Lesio
  • Użytkownik
z dupalu...

#51 Lesio  | Napisano 01 sierpień 2013 - 17:15

Lesio
  • Użytkownik
Pierwsza usterka w shotgunie - kulki same wytaczają się z lufy. ktoś ma pomysł, co może być przyczyną? Chyba oddam go na gwarancji.

swoją drogą:

Shotgun A&K 870

Drewno woskowane, olejowane.
Korpus zaoksydowany, lufa w oksydzie błękitnej.

Do dopracowania - stalowa stopka kolby, skrócenie maga, by chował się w korpusie.

Dołączona grafika

#52 Fishbonee  | Napisano 01 sierpień 2013 - 20:24

Fishbonee
  • Redaktor
  • Miasto: Piekary Śląskie
Da się w tym shocie skrócić magazynki/kupić krótkie niewystające z korpusu? Idea metalowo/drewnianego shotguna w metalowymi bebechami kusi,ale magazynki strasznie walą po oczach :icon_confused3:  Jeszcze jakby sprężynę się dało słabszą ogarnąć to już w ogóle magia :D.

#53 Lesio  | Napisano 01 sierpień 2013 - 20:35

Lesio
  • Użytkownik
bebechy są stalowo/znalowo/plastikowe, poza tym - nie nazwałbym tego tworu bezawaryjnym, mój od początku miał uszkodzony montaż kolby, a dodatkowo nie trzyma kulek w lufie.

#54 karol_alasz  | Napisano 21 sierpień 2013 - 00:50

karol_alasz
  • Użytkownik
Lesiu, fajne toto w tym ciemnym drewienku-jeszcze tylko skórzany pasek (troche złachany) i do gabloty zamiast na strzelanki :-)
Właśnie zanabyłem swoją sztukę, ale czarnulkę-chyba przytuleni dzisiaj zaśniemy... Po rozpakowaniu podokręcać trzebało prawie wszystko-atrape magazynka rurowego, lufę zewnętrzną, uchwyt przeładowania i tę zaślepkę na atrapie maga rurowego żeby wszystko nie latało zanadto...
Magi krótkie to mus-postanowiłem zamówić 7 sztukasów z pasem (taki komplet za 50$ +przesyłka) - jakby kto chętny był to moge się dać namówić na ze dwa takie magi do odstąpienia... No i w planie wersja taktyczna short jest... ale chyba będzie to Bravo Tac Shot zamiast A&K/SY/Matrix itd.... Na evike do takiej dorzucają torbe za gratis :-)))))

#55 Lesio  | Napisano 21 sierpień 2013 - 17:06

Lesio
  • Użytkownik
pas już robię, póki co shot leży na serwisie. :)

gdzie dorwałeś krótkie magi? chyba sobie kilka ściągnę.

#56 karol_alasz  | Napisano 21 sierpień 2013 - 21:22

karol_alasz
  • Użytkownik

Wyświetl postUżytkownik Lesio dnia 21 sierpień 2013 - 17:06 napisał

pas już robię, póki co shot leży na serwisie. :icon_smile:

gdzie dorwałeś krótkie magi? chyba sobie kilka ściągnę.
Magi w komplecie z pasem na eHobbyAsia. G&P. o takie http://shop.ehobbyas...ca870-7pcs.html .pojedyncze wyszły, ale w różnych innych miejscach można znaleźć (np. na Airsoft Global albo innych HK, tudzież w stanowie)
Kolo stąd  http://www.airsoftre...?topic=102904.0 pisze,że pasi tylko dłubnąć cóś trzeba ,ale nie wiem czy miał te z "łyżką" czy bez ...przyjadą to się zobaczy. A pas w sam raz do czarnego typa.
Miałem jeszcze gest i sobie ćwierknąłem RIS-ową prowadniczkę, też od G&P-jak przypasi to zaraz zdam relację...
A co do Twojej wypadaki kulkowej to sie może hopsiup rozklekocił (bo on chyba  z dwóch połówek jest) i kulków nie trzyma ...? Albo ten jego punkt G do podkręcania zwichrował się ? Zgaduję ale chętnie przeczytałbym co Twojemu cacy było...

#57 Lesio  | Napisano 22 sierpień 2013 - 23:31

Lesio
  • Użytkownik
ja chyba sobie sprawię jakiegoś shorty od G&P.

#58 karol_alasz  | Napisano 24 sierpień 2013 - 19:38

karol_alasz
  • Użytkownik
Do mnie już zestaw mknie :-)
Spodobał mnie się też (dzisiaj w jakiejś maniackiej gazetce zlukałem) uchwyt zamiast kolby, ale nie pistoletowy tylko tak jakby obcięty z tej drewniannej kolby... "specjalscy" w swoich "door knockerach", czy jak je tam zwał, używają żeby krótkiego szota spod pachy wydzieżgnąć...
A szynkę to taką będę wpasowywał http://www.airsoftgl...oducts_id=16942 ale zupełnie na razie nie mam pomyślunku na koli...
Lesio, a jakość tego drewna ori to jakaś znośna jest?
A tak swoją drogą to fajnie,że lufki wewnętrzne różnej długośi z hopkami są dostępne...

Jakie macie długości lufek wew. bo u mnie to raczej coś koło 235 mm.

Użytkownik karol_alasz edytował ten post 24 sierpień 2013 - 19:43

#59 Lesio  | Napisano 24 sierpień 2013 - 21:49

Lesio
  • Użytkownik
Jakość drewna jest naprawdę dobra, według mnie na poziomie kolby do m14 G&G. tylko trzeba samemu olejować.

gdzie te lufki można dostać? chcę w swoim urznąć lufę zewnętrzną do obrzyna.

#60 karol_alasz  | Napisano 25 sierpień 2013 - 10:38

karol_alasz
  • Użytkownik
230, 385, 495 mm (G&P) na eHobbyAsia-w zestawach z hopkami. SY/A&K/Matrix itd. to klony G&P (i zgaduję ,że Maruzen) więc powinny pasować-po zdjęciach wygląda jakby to. Są też fajne sety luf zewnętrznych z różnymi uchwytami przeładowania (do szorta kozacki "mad-dog") ale kosztują prawie tyle co sama replika. Szkoda tylko, że kolby maja inne mocowania w tych oryginałach i replikach-replik (G&P i Maruzen mają bolca takiego a SY ak'a A&K long czarny ma takiego śledzia metalowego...). A jak mocowana jest ta kolba drewniana w Twoim sztukasie? Jak utniesz lufę to się będzie błyszczeć amelinium ;-) A długość Twojej lufy wew.?

Pozdro