Daj cynk

Skocz do zawartości

Reklama płatna

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
759 odpowiedzi w tym temacie

#701 poldeck  | Napisano 30 czerwiec 2014 - 12:31

poldeck
  • Użytkownik
  • Miasto: Prudnik
Wiesz... Określenie "nikt sam siebie nie zachwala" jest szerokie ;-) . Jak sobie poczytałem co tam jest napisane to aż mi włosy dęba stanęły.Nie potrafiłbym tak pieknie sam o sobie napisać jak połowa ludzi tam ;-) .

Użytkownik poldeck edytował ten post 30 czerwiec 2014 - 12:33

#702 OFF  | Napisano 30 czerwiec 2014 - 22:46

OFF
  • Supermoderator
  • Miasto: Wrocław
Dlatego napisałem "raczej". Dobra reklama to podstawa ;)

Zmieniłem nazwę tematu i info w pierwszym poście. Teraz już wszystko powinno być jasne. W razie czego jesteśmy otwarci na propozycje dotyczące tematów poświęconych serwisantom.

#703 Emcet  | Napisano 03 lipiec 2014 - 17:25

Emcet
  • Użytkownik
  • Miasto: Świdnik
Ja mogę polecić Segera. Robił mi obie moje chińskie giwery i działają teraz super. Układy szczelne, mechanizmy chodzą gładko i wydajnie, wszytko zrobione solidnie i trwale, nie da się poznać, że kiedyś były to skrzeczące chińczyki. Do tego posiada pełne zaplecze narzędzi i maszyn, więc jest w stanie odratować, lub poprawić części z wadami fabrycznymi.
Ma już WiFi w piwnicy, więc można liczyć na dobry kontakt :icon_biggrin:

#704 camilo3  | Napisano 11 lipiec 2014 - 14:13

camilo3
  • Użytkownik
  • Miasto: Kamienna Góra
Polecam Poldeck`a wysłałem do niego na warsztat  moje G&P replika po powrocie hula świetnie (ale tego się pewnie wszyscy domyślacie). Jednak największym plusem dla mnie jest kontakt i podejście do klienta które oceniam 10/10 .

#705 Provvokator  | Napisano 18 lipiec 2014 - 15:31

Provvokator
  • Użytkownik
  • Miasto: Międzyrzec Podlaski
Polecam Bociano , szybko , sprawie i nie drogo. Replika po serwisie strzela idealnie

#706 Emcet  | Napisano 01 listopad 2014 - 17:40

Emcet
  • Użytkownik
  • Miasto: Świdnik
Kolejne grzebanie w replice u Segera. Tym razem w charakterze "pogotowia serwisowego" bo do mechanizmów dobrały się moje nieporadne łapy :icon_mrgreen: .
Seger poskładał mi sprzęt do kupy, naprawił co spieprzyłem. Zrobił to nadprogramowo w czasie wolnym, dodatkowo użyczając mi kilku drobnych części, bo moje okazały się wadliwe.
Także szczerze polecam, na pewno się nie zawiedziecie. Warto dać sprzęt do serwisowego komandosa, niż szukać mylnej oszczędności u takich teoretyków z zerowym skillem jak ja. :icon_smile:

PS. Dzięki za pomoc :icon_lol:

#707 ArgaiL  | Napisano 28 listopad 2014 - 19:40

ArgaiL
  • Użytkownik
  • Miasto: niewielkie:)
Z czystym sumieniem polecam DEXTERA. Robił mi  Type 96 Maruzena pod konwersję Mancrafta. Wszystko śmiga jak marzenie, dorobił niezbędne usprawnienia i  wyregulował wszystko. Doskonały kontakt i  jasno sprecyzowane informacje  co należało by zrobić przy replice.
Znakomity fachowiec.

#708 Jubux  | Napisano 30 listopad 2014 - 15:05

Jubux
  • Użytkownik
  • Miasto: Zabrze
Polecam serwis u Bocian'a. Ekspresowa robota, dobry kontakt, mnóstwo przydatnych rad i odpowiedzi na pytania. Moja replika P90 działa tak jak powinna działać. Jestem zadowolony.

#709 Widmo34  | Napisano 27 grudzień 2014 - 09:45

Widmo34
  • Użytkownik
  • Miasto: Kraków
Polecam Dextera ostatnio ogarnął moje gazowe Mp7 szybko i solidnie. Bardzo dobry kontakt.

#710 siema84  | Napisano 11 styczeń 2015 - 16:07

siema84
  • Validating
  • Miasto: trzebinia
Z trzebini polecam cichego. Cichy wielokrotnie mi pomógł , zawsze doradził i ma duże doświadczenie.  Repliki od niego wychodzą zawsze idealnie doszczelnione i ustawione. Login na wmasgu slepy

#711 MrKudlaty  | Napisano 19 styczeń 2015 - 16:38

MrKudlaty
  • Użytkownik
  • Miasto: Gorzów Wlkp
Witam.
Ja szczerze polecam serwisanta Bociano.
Powiem tak wysłałem mu moje p90 po około tygodniu odesłał mi replikę.
Dobra szykuje sie siepa. Wreszcie przetestuje swoje cudo.
Replika strzela jak marzenie zasięg i celność jest powalająca.

Serdecznie polecam tego serwisanta mi pomógł bardzo i w niedługim czasie wysyłam mu kolejny sprzęt.

PS. Podczas serwisu wszystko opisał i powiedział. Niedość że zna sie na żeczy to do tego bardzo miła osoba.

Użytkownik wiciok edytował ten post 24 styczeń 2015 - 15:25
edycja na prośbę zainteresowanego

#712 Groom  | Napisano 24 luty 2015 - 14:07

Groom
  • Użytkownik
  • Miasto: Szczecin
Polecam Dextera, zrobił mi VSRke, kontakt bardzo dobry, udzielał wszystkich informacji, radził i odpowiadał na pytania. Dokonywał darmowych poprawek. Replika zrobiona solidnie, dopieszczona. NIkt by jej lepiej nie zrobił.

#713 Kertoip007  | Napisano 16 marzec 2015 - 20:48

Kertoip007
  • Użytkownik
  • Miasto: Ząbki
Szczerze polecam: cichy
Bardzo dobry kontakt, profesjonalne doradztwo i serwis replik, a ponadto nie drogo jak w sklepowych serwisach.
Replika idealnie wyregulowana, doszczelniona, strzela o wiele lepiej.
Polecam!

#714 Karmazyt  | Napisano 22 marzec 2015 - 22:09

Karmazyt
  • Użytkownik
  • Miasto: Gdańsk/Karwia
Dexterkrak - polecam. Magia to co robi. Z gównianego syfu wykręcił fajnego potworka. Następna zabawka też już poleciała do niego.

#715 Sapphiron  | Napisano 26 marzec 2015 - 22:26

Sapphiron
  • Użytkownik
  • Miasto: Kamień Pomorski
Dexterkrak polecam ( https://www.facebook...rkrak?ref=br_rs ) Robił moje m24 CA. Polecam

#716 Ecosse  | Napisano 21 kwiecień 2015 - 13:18

Ecosse
  • Użytkownik
  • Miasto: Łomża
Serdecznie polecam serwisanta verb007. Szybki kontakt, informowanie o przebiegu serwisu, dokładny przegląd repliki oraz całkowite wyeliminowanie usterek, doradztwo co do części, godne zachowanie - gdy serwisant zapomniał dodać jednej części przy wysyłaniu repliki dosłał ją na swój koszt. Polecam!

#717 Erkiii  | Napisano 25 kwiecień 2015 - 11:30

Erkiii
  • Użytkownik
  • Miasto: Warszawa
Polecam segera. Rzetelnie wykonana robota, replika działa bardzo dobrze :)

#718 rumak  | Napisano 25 kwiecień 2015 - 20:09

rumak
  • Użytkownik
  • Miasto: Zielona Góra/NB
Polecam użytkownika verb007. Jest to człowiek znający się jak mało kto na AEGach (specjalista od AK). Serwisuje repliki jakby robił je dla siebie, dba o najmniejsze szczegóły, które okazują się niezwykle ważne w działaniu repliki. Potrafi zdiagnozować i naprawić nawet ukryte wady, których wcześniej się nie dostrzegało. Posiada wiedzę oraz doświadczenie dzięki czemu służy pomocą w doradztwie odnoście doboru części oraz eksploatacji replik. Podczas serwisu na bieżąco informuje o przebiegu prac (sklepy ASG mogą się od niego uczyć ) a w dodatku nie bierze za swoją pracę dużych pieniędzy. Polecam tego serwisanta! :)

#719 Pon Pon  | Napisano 28 sierpień 2015 - 20:59

Pon Pon
  • Użytkownik
  • Miasto: Pniewy
POLECAM DEXTERA Z KRAKOWA.

Dostałem w końcu moje nowe TM VSR 10 które wędrowało sobie z Japonii.  To co zostało wymienione od razu to lufa PDI 6.01 430mm, gumeczka km head zielona do tego serwis czyli: odciążanie, smarowanie,  doszczelnianie, spasowanie. Efekt 350 FPS na stockowych częściach. Na te chwilę wystrzelane niecałe 3 magazynki efekt bardzo dobry (po pierwszym strzale miałem takiego banana że nie da się tego opisać) zasługa dobrych części jak i dobrego serwisanta gdy postrzelam napiszę czy wszystko jest w porządku ale na te chwile polecam z czystym sumieniem!!!

Użytkownik Pon Pon edytował ten post 28 sierpień 2015 - 21:02

#720 andree44  | Napisano 02 październik 2015 - 10:32

andree44
  • Użytkownik
  • Miasto:
Witam wszystkich.

Czy orientuje się ktoś czy Poldeck nadal zajmuje się serwisowaniem? Zarówno na forum jak i gg ciężko go załapać.

Pozdrawiam